Nowy projekt z turbinką.
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Nowy projekt z turbinką.








To jest na razie render projektu, ale jeśli wejdzie do produkcji, to według mnie będzie to jeden z ładniejszych chińczyków. :wink:

:
Ten trzeci jest nniezły, czy wiadomo może jakie mogą być ceny, czy to drogi producent?

:
Wyglądają obiecująco, zobaczymy co z tego wyjdzie.

:
Trzeci!

:
1 i 2 homarowata koperta.

3 fajny - chciałbym zobaczyć choć zdjecia prototypu - rendery przekłamują

qbapiasek
:
A do mnie wcale nie przemawiają takie chyba raczej sportowe zegarki z turbiną, ale trzeba przyznać że trzeci się jako tako broni :P

:
Tak z tych przestawionych trzeci jet najbardziej do zaakceptowania, chociaż moim zdanie turbinki nie pasuj do takich "współczesnych" zegarków, raczej widzę je w bardziej klasycznych czasomierzach.

:
...turbinka jak turbinka, ale te wskazówki wielkością pasują do reszty jak nie powiem co...

:
Podoba mi się ten pierwszy. Aż ciekawe, skąd im tak perfekcyjnie wyszedł styl amerykańskich lat 60...



J.

:
Tarcza to może stąd:




:
tessio napisał:
Tarcza to może stąd:




A nie z Opla Kapitana czasem? :wink:



J.

:
Z Admirała Jacek! :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Podobnież ma kosztować 300 dolarów. Będę sobie śledził co z tego projektu wyniknie. :wink:

Mr.x
[Usunięty]
:
Nie lubię turbinek poza kilkoma, te nie są wyjątkiem, ale sama tarcza gdyby nie logo trafia w mój gust w 100% (i gdyby nie dziura)

Sawim
[Usunięty]
:
Ta turbinka pasuje mu niestety jak świni siodło, moim skromnym zdaniem oczywiście. To dobre do odjechanych garniturowców, a w tym wypadku powstało takie szydło, mydło i powidło.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.