Bernhardt Binnacle Anchor
Odpowiedz do tematu

:
Sam jesteś "ciulowy", a maskownice są przecudnej urody :razz: , mnie się podobają a koperta podobna do miglanca, jak zresztą cały zegarek, no może miglanc maskownic nie ma :mrgreen:

:
i to podobieństwo do miglanca jest na PLUS reszta niestety do bani! no może z wyjątkiem sekundnika :mrgreen:

:
Że tak powiem, rynek zweryfikuje, jeszcze będziecie przepraszać :mrgreen: :razz: :wink:

:
Svedos napisał/a:
Sam jesteś "ciulowy", a maskownice są przecudnej urody :razz: , mnie się podobają a koperta podobna do miglanca, jak zresztą cały zegarek, no może miglanc maskownic nie ma :mrgreen:


Aby być dżentelmenem, zapale cygaro, zmielę w ustach cięta ripostę, i powiem jedynie - aby ci taką "sraskownicę" dorobił Jahwe do twoich wszystkich zegarków :twisted:

:
hmmm .... coś mi chyba przypomina





:
Nie znacie się ładny nawet do glicynki podobny :D

:
pulman - no daj ty chłopie spokój ... :-)
Przypomina bo ma wskazówi ;-) ??

:
pulman napisał/a:
hmmm.... coś mi chyba przypomina




Że tak z pewnym niedowierzaniem zapytam - zegarek :wink:

:
O ... :!:
Tego słowa mi brakowało :!:
ZEGAREK przypomina :!:
Podrabiacze :P :!:

:
wskazówki też ;) kształt koperty się mnie jakiś podobny zdaje, na sczeszczcie moja nie jest tak "wypucowana"

:
Przestań ...
Koperta jest zupełnie inna.
ZObacz na uszy i ich proporcje ...

:
co do uszu to tu kolega ma absolutna racje, skupiłem się na tej poszerzonej "bruździe" wokół tarczy

Blaz
[Usunięty]
:
Kumotr, nie kolega. :wink:

Kumotrze Pulman, Twoja Glycinka i Anchor to są kompletnie inne zegarki. :shock: :grin: Więcej wspólnego niż one mają ze sobą niektóre modele Perfecta i niektóre modele Patka. :mrgreen:

:

Blaz
[Usunięty]
:

:mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.