Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
barteq_m, wszystko fajnie - się mi podoba spora cześć bym przygarnął ale Mewkę na kajdan wsadziłeś???? :shock: :shock: no jak tak można... :głową w mur:

Słoniu, pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, dzięki. A z Mewką mam problem, bo nie mogę nic odpowiedniego do niej znaleźć. Czegoś na co powiem: to je ono. Kajdany lubię, to i na kajdanie ostatnio siedzi i mam w poważaniu czy pasuje czy nie :)) . Charakteru nabrała ;) :D

Non serviam.
:
barteq_m napisał/a:
Daito, dzięki. A z Mewką mam problem, bo nie mogę nic odpowiedniego do niej znaleźć. Czegoś na co powiem: to je ono. Kajdany lubię, to i na kajdanie ostatnio siedzi i mam w poważaniu czy pasuje czy nie :)) . Charakteru nabrała ;) :D


Ja nosiłem tak:



ale jakby co to chętnie Cię z kłopotu wybawię, za pół ceny, bo okrutnie żałuję że sprzedałem ten zegar... świetny jest ;) pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Bardzo podobny pasek byłi u mnie, ale to też nie było to. :)) byłem blisko pozbycia się, już nawet leżał na bazarku ale na szczęście został. Kiedyś wpadnę na pomysł na czym będzie się nosił idealnie :P

Edit: o tak

Ostatnio zmieniony przez barteq_m 2015-11-07, 16:46, w całości zmieniany 1 raz
Non serviam.
:
yorki_man - zamykam się w sobie :shock: :głową w mur: :głową w mur:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Się Miś nie zamyka tylko półkę z wiadrami pokazuje.

:
Racja, z samych chinoli niezłą gablotkę zrobi ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
barteq_m, co to za bransa w pomarańczowej Soxie?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, Anvil od Yobokies.

Non serviam.
:
Mewki sprzedaży i ja żałuję. To kolejny zegarek, który po kemnnerze mógłbym odkupić do kolekcji :popcorn:

:
Kemnnera kurde mi brakuje :wkurzony: Przypomniałeś mi o nim. :głową w mur:

Non serviam.
:
barteq_m, fajna pudła.

Jacek chrono fajne ja bym 5 szt widział :) ML, Stenek, Hami, Striela i Margaryna. Certine bym widział inną jakąś :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
barteq_m, fajna pudła.

Jacek chrono fajne ja bym 5 szt widział :) ML, Stenek, Hami, Striela i Margaryna. Certine bym widział inną jakąś :)


Certinkę na dzień dzisiejszy też pewnie inną bym kupił i byłaby to DS Podium Valgranges szara limitka. Tylko tak ciężko fajną pandę znaleźć a ta jest wyjątkowo wdzięczna i jakoś tak już mi się nie spieszy do sprzedaży i rotacji. pifko

:
Słoniu, no i Prs Imo będzie super.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
...ciąg dalszy tutaj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.