Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
przez debugi nie można poprawiać literówek w już napisanych postach facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
To jest zmowa Admininstrancji z Misiowatym :złośliwiec: :))


;)

Ostatnio zmieniony przez agaron 2015-10-23, 09:20, w całości zmieniany 1 raz
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
agaron napisał/a:
To jest zmowa Admininstrancji z Misiowatym :złośliwiec: :))


;)

:D

:
Trzeba uważać, co i jak się pisze a nie walić to, co tam tylko w budyniu zaświta :złośliwiec:

:
Tomek napisał/a:
Trzeba uważać, co i jak się pisze a nie walić to, co tam tylko w budyniu zaświta :złośliwiec:

:D :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek napisał/a:
Trzeba uważać, co i jak się pisze a nie walić to, co tam tylko w budyniu zaświta :złośliwiec:

peace and love cool nie sprowokujesz mnie :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Do napisania choćby jednego merytorycznego posta, zgodnego z zasadami ortografii i tematyką forum też nie ? hmmm Szkoda :(

;) pifko

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Tomek napisał/a:
Trzeba uważać, co i jak się pisze a nie walić to, co tam tylko w budyniu zaświta :złośliwiec:

peace and love cool nie sprowokujesz mnie :P

Miętka fa....... :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Miętka fa....... :złośliwiec:

Jakby Tobie ciachnęli ogonek po narodzinach, to też byś był miętka fa...... ;)

:
Tomek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Miętka fa....... :złośliwiec:

Jakby Tobie ciachnęli ogonek po narodzinach, to też byś był miętka fa...... ;)

To prawda. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
atak botów

http://www.czwarty-wymiar...p=982485#982485

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
atak botów

http://www.czwarty-wymiar...p=982485#982485


Gdzie, poka!

:
5 postów i 5 debugów, kto da więcej :złośliwiec:

:
K u r w a przegięcie. Od wczoraj większość postów debug.
Chyba Cię pobiłem Machu.

Ostatnio zmieniony przez pisar 2015-11-06, 10:08, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Tak całkiem poważnie - nic się nie da zrobić z tymi debugami? hmmm Wstecz/odśwież nie zawsze działa, i dziś dodawałem post 12 razy zanim się pojawił :głową w mur:

[ Dodano: 2015-11-25, 07:25 ]
Tak całkiem poważnie - nic się nie da zrobić z tymi debugami? hmmm Wstecz/odśwież nie zawsze działa, i dziś dodawałem post 12 razy zanim się pojawił :głową w mur:

- raz

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.