Moj MQJ
Odpowiedz do tematu

:



:
Byłem dziś u Mistrza z dwoma Emkudżejami:
#1 - ma minimum 30m ale "jak ma 30m to ma i 50m" jak powiedział Mistrz
#2 - nie trzyma ciśnienia ale sądzę, że to moja robota bo wyciskałem mu szkło i wciskałem więc mogłem coś pokopać

Umówiłem się, że podrzucę je jeszcze przy okazji żeby sprawdzić gdzie puszczają i ewentualnie doszczelnić. Wydaje się, że tu jest znaczny potencjał na prawdziwego nurka. :D

Foch und Ch.
:
jak ma sprawdzone 30 m to daje radę. ja nurkowałem do 5-6m z bateryjkowcem co miał zaciskany dekiel i niezakręcaną koronkę i wytrzymał.
Spokojnie można do wody wchodzić tylko najpierw mała inspekcja gwintów i smarowanie uszczelek i będzie git!

Wozu
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Byłem dziś u Mistrza z dwoma Emkudżejami:
#1 - ma minimum 30m ale "jak ma 30m to ma i 50m" jak powiedział Mistrz
#2 - nie trzyma ciśnienia ale sądzę, że to moja robota bo wyciskałem mu szkło i wciskałem więc mogłem coś pokopać

Umówiłem się, że podrzucę je jeszcze przy okazji żeby sprawdzić gdzie puszczają i ewentualnie doszczelnić. Wydaje się, że tu jest znaczny potencjał na prawdziwego nurka. :D


No i gitara za jakąś godzinką jak się obrobię to idę wymoczyć mojego chińczyka z pyśkami ;)

:
Svedos ... zarażasz ... właśnie poszło 'Kup teraz' :mrgreen:
Kupiłem u tegosamoego co ty ... długo czekałeś na przesyłkę :?:

Ostatnio zmieniony przez meras 2010-09-01, 23:39, w całości zmieniany 2 razy
:
ALAMO napisał/a:
I solennie obiecuję - w tym tygodniu już nic, zero, null ... :P :!:


HAHAHA ... JASNE !! :razz:
A później paczki przychodzą stadami :mrgreen: :mrgreen:

:
Po około 10 dniach powinien zapukać dobry pan listonosz.

:
Tomsky napisał/a:
No i gitara za jakąś godzinką jak się obrobię to idę wymoczyć mojego chińczyka z pyśkami ;)

Wozu dobrze że to stal chirurgiczna , jakby pyśki miały uczulenie na nikiel ;)

:
No całkiem fajny...chętnie go zmacam przy naszym kolejnym spotkaniu bo ze zdjęć to ciężko do końca powiedzieć.

Już raz wybrałem tu zegarek który był na fotach świetny ale się okazał świetny ciut mniej jak przyszedł : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Svedos napisał/a:
Po około 10 dniach powinien zapukać dobry pan listonosz.


A nie po 4-5 tygodniach ?? Jak tam wasze doświadczenia z "bardzo dociekliwymi panami celnikami" ??

:
U mnie to od zapłacenia raz wyszło 14 dni, a ostatnio 20. A co do celników, to jaki tam celnik zawracałby sobie głowę takim barachłem? ;)

Foch und Ch.
:
Wszyscy maja MQJ mam i ja :grin: :grin: Kurdę choroba zegarkowa dawała mocno we znaki czułem się źle, aż nosiło mnie żeby coś kupić no i jest :grin: 80 zł za coś takiego :grin:
Ojcze Kubo za ile obrazków z twarzą donalda odstąpisz kilka kropel magicznej niebieskiej lumki :?: :grin:

:
kuba-hxc napisał/a:

Ojcze Kubo za ile obrazków z twarzą donalda odstąpisz kilka kropel magicznej niebieskiej lumki :?: :grin:


To jest ta substancja która spowodowała "dziwne" zachowanie na forum w ostatnich dniach?? : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Dokładnie ta substancja :grin: ale ciiiii :cool:

:
Tomsky jak tam Pyśki ?? Zaprzyjaźniły się już ??

Kuba ... no i było już te "przy okazji" ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.