Bernhardt Binnacle Anchor
Odpowiedz do tematu

:
robi dobre wrażenie ta kotwiczka .
Jestem na tak

:
wygląda stanowczo lepiej niż na renderach. Dekiel bardzo fajnie sie prezentuje. I koperta fajnie profilowana

:
Wersja rzeczywista wygląda bardzo ładnie w porównaniu do wcześniejszych wizualizacji, ale Seashark i tak jest dla mnie ładniejszy.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Bez wątpienia Rekin jest ładniejszy, tak samo Officer.
Z drugiej strony to nawiązanie do klasyka, szczególnie w wersji czarnej z dołożoną pomarańczową sekundą będzie dobrze.

Tyle, że wymiar go dyskwalifikuje dla mnie.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Nowe zdjęcia:








Anchor zaczyna wyglądać naprawdę smakowicie... :shock: :grin:

:
Luma ,koperta ,tarcza - to naprawdę mocne strony tego zegarka imho

:
Mojem skromnem zdaniem ta kotwica to jedyna mocna strona tego zegarka :razz:

Foch und Ch.
:
Kuba +1
Kompletnie nijaki, co jest o tyle zabawne że stara się być na siłe oryginalny ...
A już te pseudo maskownice bransolety to jest dramat ... Zamiast zrobić normalną maskownicę i ladną kopertę, żeby pod pasek podeszła - to zorbili toto, i z bransoletą wygląda głupio, i z paskiem - jeszcze głupiej ...

:
jakkolwiek do zegarka mam stosunek zupełnie obojętny to muszę się zgodzić z Alamosem w kwestii maskownic - totalna porażka! z bransoletą jeszcze wygląda ale z paskiem DRAMAT! Jako że preferuję paski to taki zegarek jest z u mnie zdyskwalifikowany.

:
ALAMO napisał/a:
Kuba +1
Kompletnie nijaki, co jest o tyle zabawne że stara się być na siłe oryginalny ...
A już te pseudo maskownice bransolety to jest dramat ... Zamiast zrobić normalną maskownicę i ladną kopertę, żeby pod pasek podeszła - to zorbili toto, i z bransoletą wygląda głupio, i z paskiem - jeszcze głupiej ...


+1
Ciężko się pod tym nie podpisać ;) Co więcej nie rozumiem fascynacji benkiem... :roll: zabijcie mnie ale nie rozumiem :twisted: :twisted:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Się nie znacie melepety, mnie się zarypiście z paskiem podoba.

:
A niech tam się już chłopaki ekscytują ;-) - po mojemu to jest ekscytacja skupiająca się na tym, że można seryjnie produkować przyzwoite zegarki za <= 1000 zetafonów, i nikt nie robi z ciebie durnia że "musi kosztować, bo fioletowa krowa w drugim żołądku nosiła kamienie nakrywkowe przez 12 lat" - a jako ze krowa żyje 2 lata, to musieli 6 krów zatrudnić, krowa = 250kg x 12 zetafonów za kilo żywca wołowego x 6 = 18 000 zetafonów kosztów stałych - no taniej niż za 25 tysi się nie da ... ;)
Co nie zmienia faktu że w tej pomarańczy mogę w 10 minut wprowadzić zmiany które z niego zrobią fajny zegarek, a nie kupę ...

Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Kuba +1
Kompletnie nijaki, co jest o tyle zabawne że stara się być na siłe oryginalny ...
A już te pseudo maskownice bransolety to jest dramat ... Zamiast zrobić normalną maskownicę i ladną kopertę, żeby pod pasek podeszła - to zorbili toto, i z bransoletą wygląda głupio, i z paskiem - jeszcze głupiej ...


+1
Ciężko się pod tym nie podpisać ;) Co więcej nie rozumiem fascynacji benkiem... :roll: zabijcie mnie ale nie rozumiem :twisted: :twisted:


Fascynacji TYM Benkiem też nie rozumiem, choć nie ukrywam, że kibicuję temu projektowi. :wink: Jednak uważam go za porażkę Freda po całej serii diverów. :wink:

:
Pierniczycie , ten z czarną tarczą jest fajny, z białą mi się nie podoba , ale czarny jest porządku.

:
Koperta jest ciulowa na maksa. Zwłaszcza te pseudomaskownice są tragiczne.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.