Xicorr
Odpowiedz do tematu

:
Czy możesz wrzucić fotki tego Garfisha

:
Ogólnie niezły rondel ;)

Gb.

:
Mam mieszane uczucia.
Dziwne te uszy, a dekiel to masakra, rzeczywiście wygląda jak z blachy. hmmm
Cyknąłbyś jeszcze foty centralnie od góry i nadgarstkowe, żeby było widać jak to się układa i jak uszy wyglądają od strony tarczy.

:
Jutro zrobię i wrzucę.

Poprawione kopertki Garfisha w temacie o Garfishu :-)

[ Dodano: 2014-10-30, 10:34 ]
zamawiane fotki syrenki







[ Dodano: 2014-11-16, 12:44 ]
Daliśmy dekiel do piachu. Wygląda super, tylko do błyszczącej kopertki średnio pasuje.
Coś jeszcze pomyślimy.


:
o M20 nie ma tematu to tu se wrzucę. Testowanie czas zacząć :))






:
A dzisiaj taką Warszawę jak miał Jacek do recenzji miał Marcin Prokop w TVN.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:shock: poważnie hmmm ojej jak superancko ze nam o tym powiedziałeś :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:shock: poważnie hmmm ojej jak superancko ze nam o tym powiedziałeś :złośliwiec:
:D


Bujaj się buraku plask

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:shock: poważnie hmmm ojej jak superancko ze nam o tym powiedziałeś :złośliwiec:
:D


Wspaniale wręcz.
Od razu mi lepiej :)
:D

:
Santino, plask

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bo Xicorry to bardzo fajne zegarki. Muszę jakiegoś do kolekcji zorganizować bo strasznie smutno po odesłaniu obu 125tek :)

:
Może Adam będzie w Zgierzu, bo chętnie bym przymierzył Gardę i może sobie już ją zostawił :)

:
http://youtu.be/4FmTnEtGzSo :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Słoniu napisał/a:
Bo Xicorry to bardzo fajne zegarki.


I nie deprecjonuje ich obecność na nadgarstku jakiejś czarnodupijskiej osobliwości telefizzyjnej :D

le Gbourec.

:
Jacek. napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Bo Xicorry to bardzo fajne zegarki.


I nie deprecjonuje ich obecność na nadgarstku jakiejś czarnodupijskiej osobliwości telefizzyjnej :D

le Gbourec.


:)) :)) :)) :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.