G. Gerlach ENIGMA
Odpowiedz do tematu

:
A paski będą dostępne w rozmiarze 20mm cool

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Nie, tylko 22.

:
Dobra, znów kroczek d przodu ... Tylko że oczywiście znów spier^%$ ... :głową w mur:

Tarcze kolorowe zrobione, natomiast po co było od razu zmienić wzorzec do drukowania, i WR200 zrobić :głową w mur:
Kufa, mówię wam chłopaki, oni mnie kiedyś wykończą. To jest autentycznie totalnie inna mentalność, tego Europejczyk nie ogarnie :shock:

Tak czy siak, kolorki Enigmy są, w drodze, będziemy składać wzorniki jak tylko dojdą. Potem je rozkładać, bo oczywiście np. żółta zrobili bez indeksów, na starym tamponie, co już go powinni dawno skoszować facepalm








Chociaż wskazówki wyglądają OK, czyli że zrobili kształt jak w projekcie a nie chcieli nam wcisnąć swoje istniejące :złośliwiec: ...


:
Uuuu, biała kozacka pifko Zamawiam! A ta panda, to nie miała być czasem panda tradycyjna? Bo z tym srebrnym to taka trochę disco panda wyszła hmmm :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Panda ma srebrne oczka, jak Maxiu zawinszował pifko
Ten pomarańcz na pierścieniu mnie trochę zastanawia, ale po tym zdjęciu to ja wuja widzę prawde mówiąc hmmm I tak jestem mile zaskoczony, że raczyli jednak zachować nasze uprzejme petycje i zrobili kolory na pierścieniach takie jak miały być ...

:
Subtarcze chyba maja krzywy nadruk. 20tka jest znacznie blizej krawedzi niz 40tka i 60tka :popcorn:

:
Biała mi się podoba... najbardziej ;) pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
muchacho_ napisał/a:
Subtarcze chyba maja krzywy nadruk. 20tka jest znacznie blizej krawedzi niz 40tka i 60tka :popcorn:

Całość jest przesunięta, na 24 i 60 widać

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Subtarcze chyba maja krzywy nadruk. 20tka jest znacznie blizej krawedzi niz 40tka i 60tka :popcorn:

Całość jest przesunięta, na 24 i 60 widać

Fakt :/

:
Ale to próbka chyba, to może się skrzywiło chłopakom hmmm Seryjne chyba wyprostują, albo będą poprawiać. hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie no, pewnie tak będzie.
Jednak ja bym chyba wolał próbkę równą klientowi pokazać hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
W tym jest spierdzielone tyle, że bania mała. Połowy nie widzicie.
Ale z drugiej strony, w pierwszej tarczy, spierdzielili np. pierścień - kreseczki były totalnie rozmnięte z tarczą. To już ogarnęli jak widzę, więc jak się im naciśnie to i tam to w końcu się ogarną.
Witajcie poza matrixem. Sześć próbek tego samego zanim zrobili dobrze - to na razie nasz rekord. :złośliwiec:

Sylwek
[Usunięty]
:


Czarna najfajniejsza, ale ten brak symetrii :(

:
imo pomarańcza i niebieska miażdży!!!
taka lepsza doxa :))

kurka, mechaniczny bym łykał!!!

Skate or die!
:
No i cyfry TACHYMETRU włażą na krawędź ringu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.