No bo ty się znasz na zegarkach...
Odpowiedz do tematu

: No bo ty się znasz na zegarkach...
- takim mnie tekstem przywitała koleżanka z fabryki - Paski też wymieniasz? Możesz mi wymienić?

No mogę, ale se taki zegarek wymyśliła: Adriatica 5208.751.2



w gusta nie wnikam, ale ten pasek hmmm
Wziąć pierwszy lepszy i wyciachać (i jak to ładnie i równo zrobić ;) ), a może ktoś gdzieś widział, cy cuś ;)

Pomóżcie cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tylko twój imiennik może pomóc ;)

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Wyciachać będzie najszybciej hmmm
Mam taki pasek w Mido i jedynym rozwiązaniem z sensem było przesłać go do Przemka żeby na żywo pomierzył i zrobił na wymiar.
Tylko uważaj bo PODEJRZEWAM że tam nie jest teleskop a taki pręcik który się w pasku klinuje, jak się zgubi to trzeba będzie kolejny problem rozkminiać pifko

:
Kwadratowy wybijak i standardowy pasek.
Gorzej, tak jak pisze Flati, z "teleskopem" - to może być taki pręt z grubszymi zakończeniami, albo nawet śrubka taka...?

:
Bo to jest tak: "kup nasz fajny zegarek, nic nie zmieniaj bo jest fajny". :)) On jest tak zaprojektowany, razem z paskiem :))

John Smith
:
Dzięki za porady ;)
Nie mam kwadratowego wybijaka niestety, ale się może coś wymyśli. Tam faktycznie śrubki są, na razie zaglądałem tylko, może byc ciężej niz wygląda, no ale przecież nie mogę stracić imidżu szpecjalisty od zegarków :D

JohnSmith, niewątpliwie o to chodzi, w tym przypadku po prostu "kup nasz kolejny zegarek", bo pasek się nieco już zużył (eufemizm) po prostu ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
JohnSmith, niewątpliwie o to chodzi, w tym przypadku po prostu "kup nasz kolejny zegarek", bo pasek się nieco już zużył (eufemizm) po prostu ;)


Albo "kup nasz oryginalny pasek w promocyjnej cenie 399PLN" :))

:
ALAMO napisał/a:
"kup nasz oryginalny pasek w promocyjnej cenie 399PLN"


To ten zegarek kosztował 400PLN? ;)

Ostatnio zmieniony przez kwater 2015-07-29, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
pisz do Tomka pw

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
goTomek napisał/a:
przecież nie mogę stracić imidżu szpecjalisty od zegarków :D

abo to zegarek szefowej i walczymy o awans abo Golduś poczuł zew i mu furkoce hmmm
tak czy siak ma przekichane bo bardzo ciężko dociąć tak pasek żeby wizualnie było ok

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
goTomek, powiedz jej ze jesteś specem od zegarkow a nie pasków: p

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.