Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Tomek napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a tak poważnie to w sumie goopie że mogę samodzielnie bez zgody danej osoby zapisać ją do grupy

Znam tu takich, co mogą samodzielnie, bez zgody danej osoby, zmienić jej nick, np na Psia Popierdółka A Nie Latler :złośliwiec:

rach ciach i kolejne fiuuuuuuu Czikena :D
a poza tym zmienić nicka może tylko Hegemon lub Rudolf :P

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-15, 23:18, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Psia Popierdółka A Nie Latler napisał/a:
a poza tym zmienić nicka może tylko Hegemon lub Rudolf

No i ... ? :złośliwiec: Znam obu :D

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-04-15, 23:20, w całości zmieniany 2 razy
:
no i że może mnie osoba nafiukać cokolwiek to znaczy :P ;) :D Ja też znam obu cool i bardziej mnie lubią bo przyjeżdżam do Zgierza :złośliwiec:

na razie strzała bo idę poczytać sobie o Poncjuszu Piłacie ale przed snem albo jutro na dobry początek dnia znów Cię wywalę pifko

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-15, 23:23, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek napisał/a:
Znam tu takich, co mogą samodzielnie, bez zgody danej osoby, zmienić jej nick, np na Psia Popierdółka A Nie Latler


Ooo, ja też ich znam:D

:
:popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Santino napisał/a:
Tomek napisał/a:
Znam tu takich, co mogą samodzielnie, bez zgody danej osoby, zmienić jej nick, np na Psia Popierdółka A Nie Latler


Ooo, ja też ich znam:D

Może zagadasz do nich :?: :))

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2015-04-16, 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
idę poczytać sobie o Poncjuszu Piłacie

A którą wersję historii? Może Bułhakowa?

:
uprzejmie donoszę że wujek Bow spamuje na bazarku w wątku sprzedaży Maryny :złośliwiec:
bow napisał/a:
Ja pamiętam, bo to ja zrobiłem... :D




zatroskany

:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, raczej "życzliwy" powinieneś podpisać :))

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
uprzejmie donoszę że wujek Bow spamuje na bazarku w wątku sprzedaży Maryny :złośliwiec:
bow napisał/a:
Ja pamiętam, bo to ja zrobiłem... :D




zatroskany

:D


Olo: Jak taki zaczyna od kapowania, to gdzie skończy?
Franz: Na Powązkach...

:
Krzycho jak się pisze? W rzyć czy w żyć kopany?

:
Rzyć.

Antisocial and faceless...
:
O... dup let :D :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-07-28, 00:01, w całości zmieniany 1 raz
:
"Tata a Marcin powiedział..." :D ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.