G.Gerlach - Czołg Lekki 7TP
Odpowiedz do tematu

:
Hmmm, Gruber :D


Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian

O! To to właśnie!!!

Maras68
[Usunięty]
:
no wicie obywatele :foch: :foch: :foch:

a właśnie, że tak:


:
Zdecydowanie opowiadam się za wersją Sebastiana :))

Maras68
[Usunięty]
:
a Alamo i Svedos milczą jak zaklęte, i na nic zdają się ryciny i inne wygibusy :D

diver
[Usunięty]
:
Maras 68 , przecież ten rysunek ma ewidentny podtekst erotyczny, już to pisałem PlanowiB,

Maras68
[Usunięty]
:
tak jakoś wyszło :D

diver
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
tak jakoś wyszło :D

To co Ty się dziwisz że "dysydenty" milczą

Maras68
[Usunięty]
:
aktualizacja - projekt plus ptaszek pruski :D


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-07-24, 08:07, w całości zmieniany 1 raz
:
no się czepili rysunku i wymyślają, a to lufa nie taka, a to "czołg" za mały....mnie się te rysunki podobają i będę ich broni jak onegdaj Fidel socjalizmu :))

Maras68
[Usunięty]
:
SVEDOS - dzięki w imieniu PlanaB za opinię pifko

:
Poza tym to dziedzic się nazywał Pruski.

Maras68
[Usunięty]
:
a będzie to tak :popcorn:


:
Svedos napisał/a:
no się czepili rysunku i wymyślają, a to lufa nie taka, a to "czołg" za mały....mnie się te rysunki podobają i będę ich broni jak onegdaj Fidel socjalizmu :))

co przyjdzie Ci o tyle łatwiej że czasy pionierów i machania goździkami na pochodach Osoba z racji wieku doskonale pamięta ;)
kufa ja zresztą też facepalm na obronę mam to że zawsze brałem flagę biało-czerwoną a unikałem szturmówek :) i zawsze z tyłu, jak klasyczny maruder gubiłem się z kolegą :) najważniejsza taktyka hmmm ucieczki z pochodu w grupie 2 osobowej no góra 3 osobowej i co najmniej jeden ze zwinięta flagą na zasadzie "doganiamy naszą grupę" :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-07-24, 09:56, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
Rafał, ale tak po za tym to fajny projekt, wbijasz w limitkę :?: ;)

Svedos specjalnie utoczy dla nas te kilka sztuk z numerami :złośliwiec: cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.