NAUTEC No Limit 300M GMT
Odpowiedz do tematu

:
Próbowałem wg. tej porady: https://www.youtube.com/watch?v=SzhYmhawDCg
:/ ale gófno to dało :facepalm: tylko ukruszyło szkło lupki, próba kilkukrotna facepalm
Nie chcąc demontować szkła (bałem się mocniej grzać na zegarku) w akcie desperacji zeszlifowałem ją osełką (uważnie przy podstawie :złośliwiec: )
i dalej polerka papier ścierny 2000 + tlenek ceru cool
Z acetonem też trzeba byłoby zdjąć szkło a czytałem że nie zawsze dało to rezultat ;)

[ Dodano: 2015-07-02, 21:45 ]
kornel91, pomyślimy, na razie nato jedzie ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-07-02, 21:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Recenzja świetna :D Uśmiałem się w niektórych miejscach, świetne porównania !
Poza tym świetnie przedstawiony zegarek :) Dzięki, właśnie jestem na kupnie, bardzo pomogłeś :)

"g*wno chłopu nie zegarek"
:
No i fajno, będziepanzadowolony pifko

:
Szczególnie ceną tego zegarka :)
Sam nie wiem nawet czy będę nosił, czy 'wbije' się w moje standardy, sam nie wiem czy kupuje, żeby zaspokoić jakiś brak, czy aby sprawdzić co zegarek w tej cenie sobą reprezentuje, ale na pewno się jeszcze tutaj odezwę !

"g*wno chłopu nie zegarek"
:
muchacho_ napisał/a:
Jest i moj :)

[url=https://c1.staticflickr.com/1/270/19243665746_b832f14f6b_b.jpg]Obrazek[/url]Nautec No Limit by muchacho86, on Flickr

A teraz już mój ;)
Idę jutro po materiałowy paseczek, czarno-czerwony sobie upatrzyłem. A może jednak silikon... Zastanowię się do rana.

Sam zegarek zaś zaskakująco porządnie wygląda, rzeczywiście. Poza lupką, która jest pod lekkim kątem, nie mogę się do niczego przyczepić. Nie powiedziałbym, że to - jako nówka - kosztowało niewiele ponad 200 zeta.

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2015-08-04, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
Jest i moj :)

[url=https://c1.staticflickr.com/1/270/19243665746_b832f14f6b_b.jpg]Obrazek[/url]Nautec No Limit by muchacho86, on Flickr

A teraz już mój ;)
Idę jutro po materiałowy paseczek, czarno-czerwony sobie upatrzyłem. A może jednak silikon... Zastanowię się do rana.

Sam zegarek zaś zaskakująco porządnie wygląda, rzeczywiście. Poza lupką, która jest pod lekkim kątem, nie mogę się do niczego przyczepić. Nie powiedziałbym, że to - jako nówka - kosztowało niewiele ponad 200 zeta.


pifko
Niech się nosi ;)

:
hrabia napisał/a:

... Poza lupką, która jest pod lekkim kątem, nie mogę się do niczego przyczepić. ...

Właśnie dlatego swoją lupkę usunąłem i imo wygląda bez niej o wiele lepiej ;)

:
@muchacho_
pifko

@tomaliusz
gdybym umiał, to bym się zastanowił. ale jak nie umiem, to grzebać nie będę ;]

a paska kurde nie kupiłem, bo mi hurtownia poszła na urlop, paskudna. wskoczył na ciut przywąskie nato, które miałem w domu, bo przetestować na ręku muszę.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
kwater napisał/a:
No i Alamo mnie uprzedził z recką. Ale może to i lepiej bo ony ma szerszy ogląd w temacie zegarków ;)

Ze swojej strony dodam, że przynajmniej w moim egzemplarzu jest problem z ustawianiem, tzn. nie zawsze zadziała stopsekunda i przy wciskaniu koronki czasem przestawiaja się wskazówki. Ale chyba ten typ mechanizmu ma. A w temacie bransolety, to mój MQJ ma gorzszą... ;)

A co do czystumetrów to testowałem go na basenie (Termy Maltańskie, basen sportowy) i nawet nurkowanie po płetwy mojej kobity wytrzymał ;)


Mam jeszcze jednego Nauteca, takiego ło:

Obrazek

i też wstydu przed Ryśkiem nie ma. Nawet oryginalna guma przyzwoita (choć łapie kurz). Na fotce akurat z pachem od Neitona...


Ciekawy model.
Kolego możesz napisać czy koronka na godzinie 8 jest tylko atrapą udającą zawór helowy czy jednak nie ?

:
zodiak77 napisał/a:
...Kolego możesz napisać czy...

Kolego możesz napisać najpierw tu :?: :

http://www.czwarty-wymiar...p=957150#957150

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, kolega z nami półtora roku ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A ja jestem ciekaw opinii o zegarku kolegi TabaQ :popcorn:

:
zodiak77, Nie znam się na nurkowaniu ale koronka się odkręca...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
kornel91 napisał/a:
Fazi, kolega z nami półtora roku ;)

A to coś zmienia :?: hmmm

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Gdzie to się w ogóle kupuje? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.