Nowe modele od DEEP BLUE
Odpowiedz do tematu

:
Straszna jest ta koperta... do tego ten pomysł na moletowanie ;) bezela... facepalm

Ostatnio zmieniony przez maciek 2015-05-11, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
:
m.aciek napisał/a:
Straszna jest ta koperta... do tego ten pomysł na moletowanie ;) bezela... facepalm


Sam jesteś straszny :P

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
m.aciek napisał/a:
Straszna jest ta koperta... do tego ten pomysł na moletowanie ;) bezela... facepalm


Dokładnie pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
CZy ktoś ma jakiś kontakt z AtomicTime?
wpłaciłem kase i się urwało

pozdrawiam
Bartek
:
Melepety widziały już nową markę od Deep Blue ? :twisted:



https://www.airbluewatches.com

https://www.youtube.com/watch?v=Y8UHTcM0eXg#t=15

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Urocza kpina z Bell & Rossa i Stowy w Parnisowych kopertach :)
Co do reszty, czyli stylu "latający czołg podwodny", to niech się ustawią na końcu kolejki cool

Gboo.

:
Chiny w natarciu. Ahh, czego tam nie ma, Parnisy, Tao... :))

[ Dodano: Wto Sie 04, 2015 19:57 ]
Chociaż w sumie, tego to bym nawet nosił...



Miramarek taki. :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Szału nie ma...zauwazyliście, ze na amerykańskiej stronie DB już prawie wszystko 'wyszło' i brak nowości hmmm

:
Machu napisał/a:
Szału nie ma...zauwazyliście, ze na amerykańskiej stronie DB już prawie wszystko 'wyszło' i brak nowości hmmm


Ależ to wszystkojest pod nich produkowane.

G.

:
Jacek. napisał/a:
Urocza kpina z Bell & Rossa i Stowy w Parnisowych kopertach :)
Co do reszty, czyli stylu "latający czołg podwodny", to niech się ustawią na końcu kolejki cool

Gboo.



....tak samo pomyślałem, z naciskiem na B&R

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Jacek., ale osochodzi- ze te lotnicze to ich nowa marka wiem, tylko jakoś dawno nie pokazywali nowych nurków, a wcześniejsze modele już niemal wykupione...

:
Machu napisał/a:
Jacek., ale osochodzi- ze te lotnicze to ich nowa marka wiem, tylko jakoś dawno nie pokazywali nowych nurków, a wcześniejsze modele już niemal wykupione...


Przecież o nic osobistego :)
pifko

Gbq.

:
To tez wiem, tylko nie skumałem Twojego posta :P

:
Machu napisał/a:
To tez wiem, tylko nie skumałem Twojego posta :P


Zaiste, skrót bezmyślowy wyszedł mi wspaniale :/
Szło o to, że z pewnością zarząd (czy tam właściciel) też to dostrzegł, że stragan pusty, a rynek lada chwila preztasuje faworytów.I na giewałt łubudu po pracownikach: do roboty, kompilować, składać. A przede wszystkim tak umiłowany NOWY BRAND!

Przez chwilę wyobraziłem sobie Alamosa w tej roli cool

Gbu.

:
Machu napisał/a:
Szału nie ma...zauwazyliście, ze na amerykańskiej stronie DB już prawie wszystko 'wyszło' i brak nowości hmmm


Czyli model na sukces hmmm

Tak się robi hity. Zerżnąć z najlepszych ale tyle tylko, żeby nikt nie mógł się przyczepić o plagiat :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-08-05, 08:28, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.