Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Idzie do mnie coś takiego - Bulova Accutron II Alpha. Czyli auto 'homage' w wykonaniu Bulovy. Zobaczymy jak się przyjmie, ale jest to zakup sentymentalny ponieważ moja fascynacja zegarkami zaczęła się 8 lat temu w momencie gdy na nadgarstku jednego Angola zobaczyłem oryginalną Bulovę Accutron Spaceview. Moja kopara opadła na ziemię a zgar ten stał się Graalem. Obecnie jednak z powodów kosztów serwisu i słabej dostępności technologii "tuning fork" nie widzę sensu kupowania oryginału. Cóż, może ten zegar da mi podobne odczucia :)


Szymon
[Usunięty]
:
lukkluj,

Super Bulova! pifko
(też mi się strasznie podoba :oops: )

:
Dzięki, Szymon pifko Zastanawiam się tylko co z robić z paskiem. Nie jestem fanem ani skórzanych pasków ani "krokodyli." Ludzie zakładają jakieś meshe zauważyłem. Ja chyba wypróbuję przynajmniej prostą gładką gumę od Bonetto. Co będzie wyzwaniem samym w sobie bo to 21 mm ma :)

:
lukkluj, graty pifko
A pasek wciśniesz 22 mm. ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
lukkluj, pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dzięki Panowie pifko

:
To taki open heart bateryjny ? :D
Graty pifko

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Nie żebym marudził, bo ta Bulova też mi się w sumie podoba ;) ale jeśli traktujesz to tak sentymentalnie, to możesz się rozczarować lekko IMO hmmm znaczy tym co widać w openharcie

tejk e luk:


vs.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
@goTomek wiem co masz na myśli i oczywiście prawdą jest, że w pierwowzorze dużo więcej się działo, ze względu na prawdziwy 'tuning fork.". Z drugiej strony ten nowy model mimo wszystko daje dużo z klimatu oryginału - kształt koperty, wypukłe szkło i właśnie dziwaczną zielono złotą tarczę. Zobaczymy oczywiście jak sprawdzi się w realu. Jak będzie fajny, to pokuszę się o recenzję :)

:
Tą nową ratuje troche płynąca sekunda, ale szkoda, że przykryli wszystko ta złotą płytą, widocznie pod spodem zupełne beleco ;)
lukkluj napisał/a:
Jak będzie fajny, to pokuszę się o recenzję

O to to pifko a jak nie podejdzie to może ostatecznie się poświęcę... za pół ceny oczywiście :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Damkie sobie kupnąłem :)) fotka sprzedającego


:
Ładny goldzik pifko

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
lukkluj, choć ten nowy ucieka od stylistyki pierwowzoru to i tak daje radę. Graty! pifko
Svedos, pifko Wykończenie od strony dekla, piękne :D

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2015-06-17, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Sobie kupiłem :))


YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Już się ślinię na tego Borealisa - skąd i dlaczego tak drogo :?: :głową w mur: :popcorn:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.