G. Gerlach Husaria
Odpowiedz do tematu

:
No i pierwsza przymiarka :







Koperta została zrobiona w wersji konkursowej - po lewej - i zmodyfikowanej - po prawej.



Zmodyfikowana ma wysmukloną lunetę i będzie bazą do modelu garniturowego oraz - o ile przejdzie akceptację beta-testerek - do modelu damskiego.

Zmieni się też w wersji seryjnej wykończenie - chyba hmmm

I niezamierzona obserwacja - że mi się te kurka srebrne dodatki zaczynają podobać hmmm

:
ALAMO, coś pięknego wyszło gratulacje.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Świetnie wyszło. A wskazówki przymierzaliście?

:
Koperta jest świetna, tylko ta tarcza zupełnie nie przemawia do mnie :(

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wydaje mi się że logo powinno być odrobinę wyżej, bo te dwie linijki napisów się zlewają

:
Wskazówki jeszcze nie - koperta ma źle zrobiony frez w środku i nie wchodzi mechanizm. Musi wrócić na poprawkę do fabryki.
Jak wam w ogóle podchodzi taka cała polerowana koperta ?
Elegant w sumie OK, ale mamy mieszane odczucia.
Po to jest luneta oddzielna, żeby można było ew. pokombinować - szkoda marnować potencjału hmmm
Co sądzicie? Zostawić jak jest czy wyszczotkować boki i dupkę ?
A tarcza Michał nie bój nie bój, równolegle jest robiony Dragon który będzie bardziej klasyczny, bez kontrowersji ;-)

Obik, tak, to jakiś bład jest w druku, na rysunkach było OK. Tampon im się skurczył :D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-06-07, 17:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Do garniturowca polerowana będzie chyba lepsza

:
ALAMO napisał/a:
wyszczotkować boki i dupkę ?

A lunetę zostawić polerowaną.
pifko

:
ALAMO napisał/a:
Zostawić jak jest czy wyszczotkować boki i dupkę ?


Tak. ;) Znaczy wyszczotkować boki i dupkę :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mi chyba pasuje tak jak jest - elegant pełną giembą, ale szczotkowane też by źle nie wyglądały. Lunetę zostawiłbym polerowaną.

:
Santino napisał/a:
ALAMO napisał/a:
wyszczotkować boki i dupkę ?

A lunetę zostawić polerowaną.
pifko


..........dokładnie pifko
.........zapowiada się zacnie pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
bardzo ładny zegarek
a wewnętrzny bezel miód, malina

:
Nie jest to raczej projekt pode mnie, ale tym bardziej czekam na garniturowca. Ale dałbym szczotkowanie na bokach. Dupka niekoniecznie. Luneta polerowana.

Kopia z proporczykiem (składana) w gratisie. Wtedy rozważę zakup :złośliwiec: ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-06-07, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Dupka też szczotka. Dłużej będzie ładniej wyglądał zegarek :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dupka poler, zawsze można sobie wypolerować. A szczotkę trudno pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.