Kosmo Luk, czyli ubieramy Kosmonautę :-)
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO, powiem tak: wiele ludzi jak zobaczyło, że jest na normalnej bransolecie, to się mocno zirytowało (wiesz, o kim piszę :)) ;) ). Ja im powiedziałem, że będzie dopasowana, bo już na Was psy wieszali, że z projektu to tylko koperta została. W związku z tym, ja zdecydowanie polecam iść w dopasowaną :/

:
Tylko dopasowana! :wkurzony: plask

:
Tylko dopasowana. Inna Nu Nu! nono

Ostatnio zmieniony przez janpat1970 2015-05-28, 15:03, w całości zmieniany 2 razy
GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
no jeżeli Flati chce żeby mu na jesieni w Zgierzu wszyscy robili PIU PIU PIU to niech odstępuje od dopasowanej hmmm
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-05-28, 15:08, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
https://www.youtube.com/watch?v=8BXsqZH9plU

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Dopasowana, ale nie 'ciulowata'... facepalm

:
..............cisza hmmm

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Robi się, robi. Miała być w tym tygodniu, ale nie zdązyli przeszczotkować, na razie są same ogniwka "saute". Powinna być gotowa dosłownie "na dniach".

:
…......dzięki za informację, bo nie ukrywam, że czekam na tego zegarek.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Dwa miesiące trwało zanim zrobili matryce i wykonali ogniwka wszystkie, a potem kombinowali przez 2 tygodnie z końcowym ogniwem żeby pasowało do koperty. To teraz co zrobili jest czwarte albo piąte hmmm i niby że już pasi.
Mamy już pudełka do nich cool

:
….........pudełko to podstawa ;)
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ja też czekam na ten zegarek i mam nadzieję, że zrobiliście spory zapas, bo to będzie kuwa hit pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Sie na Żubera czekało przeszło rok to na Kosmonaute tez się poczeka. ;)

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Nooo ... prawda jest taka ze ja na urlop brałem dwa Otago, Enigmę i NoLimitsa. I de facto nosiłem Enigmę :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.