Kosmo Luk, czyli ubieramy Kosmonautę :-)
Odpowiedz do tematu

:
Jak dla mnie też dopasowana.

:
Spoko już się robią rysunki technologiczne u innego wykonawcy...będzie drożej ale będzie dobrze, zrobią nam je tam gdzie robiliśmy nowe bransolety do OTAGO , a te są naprawdę bardzo dobrej jakości.

:
Tylko dopasowana. Ta na zlocie to kawał kajdana był. No i nie wspomnę, że dopasowana pasowałaby pierdylion razy lepiej no i Unitra i 100 innych powodów...

:
Dopasowana, nawet jeżeli trzeba poczekać i ma być drożej. Z normalną wygląda do ..., no kiepsko, po prostu.

Antisocial and faceless...
:
Dopasowana

:
Dopasowana, nawet na tej słabej jakości wygląda lepiej niż na normalnej.

:
dopasowana :popcorn:

:
Chciałem powiedzieć, że głosy krytyki pojawiły się po pierwszych zdjęciach już, znaczy po tym:



I szczerze mówiąc ja chętnie dam 100-150zł więcej za zegarek z lepszą bransoletą. Jakby miała mieć fazowane polerowane krawędzie to nawet i 200. Niestety nie mam pojęcia ile kosztuje wyprodukowanie porządnej bransolety. Takie chodzą po 100$ już z marżą.



Może powiedzcie po prostu jaki byłby realny koszt zrobienia tej bransolety naprawdę porządnie, jaki w przypadku gdyby trzymała poziom tych poprzednich i jakby to wpłynęło na cenę zegarka. hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dopasowana, przecież jak przefrezujecie to miejsce na pasek (wycięcie) to można minimalnie przenieść mocowanie teleskopu i chyba się lepiej schowa?
No i imo ta dedykowana, to zrobili ją na 20/26?
Bo wygląda na mniej...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Svedos napisał/a:
będzie drożej ale będzie dobrze
skoro już zapadła decyzja to mój głos jest zbędny. Oczywiście dopasowana będzie lepsza. Nie przypuszczałem nigdy, że ten zegarek mi tak podejdzie.... :oops:

Kuba
:
Dopasowana

:
A mi jest wszystko jedno ;-) , ma być dobrze .

:
Dopasowana koniecznie!

:
Post factum, ale oczywiście że dopasowana.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
To wszystko wymaga oddzielnych głosowań. Najpierw ustalajacych głowny kierunek, a potem weryfikujących czy kierunek nie został ustalony przypadkowo - głosowań weryfikujących głosowania.
Tak to widzę.
Dziękuję, Krzychu!

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.