G-shocki czyli to co nigdy się nie nudzi
Odpowiedz do tematu

: G-shocki czyli to co nigdy się nie nudzi
Mam parcie na kupno nowego G-shocka, potrzebny mi on do biegania głównie, ale jak wiecie też zapewne wszyscy nie lubię przepłacać :D
Z racji że g-shock idzie w kierunku kolorowej pedałówy szukam raczej czegoś starszego, może czegoś o co jeszcze nie jest bardzo trudno , ale za rok czy dwa będzie nie do zdobycia


1. DW-9052 - Klasyka, niemal taka jak DW-5600. Zawsze chciałem ale jakoś nigdy nie było po drodze


2. GD-200 - Niby nowy, a już prawie nie do dostania za rozsądne pieniądze


3. G-7500 - Nigdy jakoś nie zwracałem uwagi na ten zegar, ale w sumie nie wiem czemu


4. GD-400 - jeden z niewielu nowych Casio który sprawia że jeszcze zostały we mnie resztki nadziei. BULL BARY!!!!


5. GD-350 - j.w.



Czas goni wiec się spinać proszę i doradzać ładnie tu. Mile widziane inne propozycje z tym że bez szaleństw. Żadnych WC i TS nie musi mieć, byleby były duże i wygodne przyciski.
W ankiecie maksymalnie DWA głosy, powiedzmy że 3 dni potrwa to

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Z tych co pokazałeś ja bym brał GD-400-9... ale zdecydowanie wolałbym G9300 bo to moim zdaniem najfajniejszy "G" jest... poza frogmanem ;) Używkę w dobrym stanie możesz trafić za 400 więc... tylko kwestia polowania :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
GD-400 sam bym przygarnął hmmm

:
Z tych pokazanych GD-200 - kozak :) lub GD-350
A z niepokazanych, w miarę duży i cyfrowy do 400 zł. to brałbym tego GW-2310:

http://allegro.pl/zegarek...5273130273.html
Miałem i był OK! ... ale ma solar i radio którego nie chcesz :D
A może a'la "G" wystarczy do biegania a resztę prze... w Bieszczadach :))

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-04-21, 19:56, w całości zmieniany 3 razy
:
ten gw-2310 to jest pomysł. Masz jakieś zdjęcia??? DW-290 też zawsze chciałem ale nie było po drodze :/

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
GD-350 mi się podoba i na MWH po $90
GD-200 też jest ale u Daymona wychodzi podobnie. Akurat ten GD taki sobie. Jak duży to może G-9300 jednak:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jakieś kiepskie się uchowały :P




Trochę lepszej jakości swego czasu taki filmik na prośbę sprzedającego nagrywałem ;)
https://www.youtube.com/watch?v=2fyR4NETKIw

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
"Kolorowa pedałówa" mnie zabiła. :)) :)) :)) :))

:
Dla mnie najfajniejszy GD-200 :popcorn:

:
Głos na opcję nr 1. Natomiast gdybym ja miał teraz dla siebie kupować G, to tylko GW 5600 :popcorn:

:
GW-2310
GW-5000

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
1.
Mam DW 290. Nie do zajechania. Z resztą $ zrobisz co chcesz. :))
2.
Z pokazanych przez Ciebie mierzyłem GD400. Świetny jest. Tylko pedałówka czerwona robi robotę. :)) Gdyby nie to, że mam 9300 to bym tego kupił.
3.
Jeśli coś innego to 9300. Mam i jestem zachwycony. Oczywiście czerwony. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
GW-2300F :popcorn:



Tylko kuffa nie wiadomo skąd :głową w mur:

I wogle to wyp... z tym tematem :twisted: juz miałem spokój z G, to musieli przypomnieć :wkurzony:
:))

A z pokazanych to 1. - skoro zawsze chciałeś to trzeba spełniać marzenia :)
A GD-400 czy 350 jeszcze zdążysz ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Arek ja jeszcze polecam GDF-100 IMO świetny zegarek. Na plus inna koperta niż wszystkie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
GD-400 wymiata pozostałe... :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.