Prośba o ocenę autentyczności Atlantic
Odpowiedz do tematu

: Prośba o ocenę autentyczności Atlantic
Witam, proszę o ocenę autentyczności zegarka zakupionego przeze mnie na aukcji. Jeśli zegarek jest autentyczny chciałem oddać kopertę do renowacji a mechanizm do konserwacji. Jeśli to podróba sprawę trzeba sobie podarować.

http://allegro.pl/atlanti...5241020204.html

:
Jak dla mnie jest OK. Tylko luma na tej tarczy to już raczej nie poświeci :) Chyba że czarna wersja nie świeciła? Nie jestem pewien czy koronka oryginalna. Ale to pikuś jak to mówią.
Nie wyjdzie taniej nowa koperta niż wecowanie tej?

Ostatnio zmieniony przez rafau 2015-04-20, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
:
Chciałem zachować w "oryginale" tak jak wyszło z fabryki - za pochromowanie koperty mam zapłacić 67pln. Da się dokupić oryginalną koronkę?

:
Miałem na myśli inną, oryginalną kopertę. Ale 67złych to nie tragedia. Uważaj jednak komu oddajesz do zrobienia, podstawa to dobre galwaniczne przygotowanie koperty do chromowania. Koronkę pewnie się da, jednak powtórzę, nie jestem pewien czy ta ze zdjęć jest zamiennikiem.

:
Koronki można kupić u mojego majstra.
Jeśli będziesz chciał się dowiedzieć więcej, napisz PW, dam Ci do niego namiar. Miał też do tych Atlanticów stalowe koperty, może nie będzie taniej od chromowania, ale na pewno trwalej.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.