Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Zaznaczyłeś kwadracik "Nie wysyłaj powiadomienia" ? :złośliwiec:

:
Tomek napisał/a:
Mam dwa i nieśmiało przypominam, że już mnie osoba raz zapisała i wyrzuciła po kilku minutach :D

hmmm nawet nie pamiętałem więc uznajmy że nie było to dla mnie znaczące, ale w sumie dwa to co to za cyfra hmmm jakoś tak mało okrągła :(




teraz byłem szybszy w czyszczeniu hołoty ;) jak dawniej mogło mi to zajmować parę minut sam nie wiem :facepalm:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wariat nie Latler :D

Ale emiliana o karnym usunięciu nie dostałem :D

:
oczami wyobraźni widzę Ratlera Wielkim :))

jak już zapiszę do grupy tak z 400-500 userów :D
a tak poważnie to w sumie goopie że mogę samodzielnie bez zgody danej osoby zapisać ją do grupy hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Dostałem takiego maila. hmmm Nie wiem czy to spam ponieważ nie zgłaszałem chęci zostania członkiem tej grupy :?: ;) :D

A zaraz dostaniesz drugiego :D Że wyleciałeś z hukiem :D

Takiego jeszcze nigdy nie dostałem. :(
A wywalił mnie już chyba z tuzin razy. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Sylwek
[Usunięty]
:
Dorian06, Bo Ratlerki są niestałe jakieś takie..i w ogóle jak żaby te ślepia mają :D

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
oczami wyobraźni widzę Ratlera Wielkim :))

...


Ty tam se rekompensuj co chcesz czym chcesz, ale mnie ciekawi skąd ta "jedynka" na końcu nicka ? Chyba, że już było gdzieś wyjaśnione a ja nie przeczytałem ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
"I" bo tak wspaniała Osoba pojawiła się po raz pierwszy cool

[ Dodano: 2015-04-15, 17:52 ]
Sylwek napisał/a:
Dorian06, Bo Ratlerki są niestałe jakieś takie..i w ogóle jak żaby te ślepia mają :D

goopiś wieśniaku :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Sylwek
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
"I" bo tak wspaniała Osoba pojawiła się po raz pierwszy cool

.............


Straszysz nas Synem? Że niby II będzie?
:D

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
"I" bo tak wspaniała Osoba pojawiła się po raz pierwszy cool



... od czasu kiedy to ja dołączyłem do CW ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dorian06 napisał/a:
Takiego jeszcze nigdy nie dostałem. :(

Jak mnie wywalał pierwszy raz - dostałem :))

Ratler Wściekły I napisał/a:
oczami wyobraźni widzę Ratlera Wielkim :))

Chyba Ratlera Mutanta :złośliwiec:

:
Wielki latler wygląda tak...
(nie oglądać z ostrymi przedmiotami w ręku)



:
Idę sprawdzić czy Z_bych się zapisał do Załogi G :/

Edit
:)) no niemożliwe był w grupie Zaloga G :D
z naciskiem na BYŁ :D

a wogóle to powtórzę

a tak poważnie to w sumie goopie że mogę samodzielnie bez zgody danej osoby zapisać ją do grupy hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-15, 23:09, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ty Latler uważaj, bo już kiedyś załoga dzi pukała do drzwi. A rano nie było teleranka hmmm

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a tak poważnie to w sumie goopie że mogę samodzielnie bez zgody danej osoby zapisać ją do grupy

Znam tu takich, co mogą samodzielnie, bez zgody danej osoby, zmienić jej nick, np na Psia Popierdółka A Nie Latler :złośliwiec:



;) :))

Z_bych napisał/a:
Ty Latler uważaj, bo już kiedyś załoga dzi pukała do drzwi. A rano nie było teleranka

On wtedy na stojąco pod szafę wchodził :D

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-04-15, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.