Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dzięki, trochę mnie uspokoiłeś, bo już od rana jakoś mi się źle dzień zaczął. Chce włączyć kindla coś poczytać, a tu wyświetlacz padł.Jakieś białe pasy na ekranie :głową w mur: Przed zaśnięciem czytałem i było ok, odłożyłem koło łóżka i rano klops :głową w mur: Anie nie spadł, ani nie zmókł itd itp... I już chyba po gwarancji :wkurzony:

:
Też czekam na Dziecko Tuńczyka, odpaliłem maila i mam taką samą wiadomość, nie ma powodów do zdenerwowania :))


:
Hogg - nie zrozumiałeś maila. To po prostu standardowe info, na wypadek gdyby ktoś się zdenerwował ;) - if there is any problem - if ;) Nie napisali, że jest problem.

Write to us if there is any problem before filing disputes or leaving Negative / Neutral Feedbacks and below 3 stars. Our packer might have pack the wrong watch or watch might got scratched during packing or shipping.
We will reply back to you as soon as we can. (our office are closed over on weekend).


A to już kolejny paragraf którego się nie łączy z poprzednim, a dotyczy sposobu wysyłki i ominięcia zasieków:

You have brought the watch without box; therefore, we can declare the item as "Return from Repair under warranty" at $48 for you to avoid tax and duties (if any).
The watch is 100% new and authentic. The "Return from Repair" is only meant for Customs Declaration. Please print invoice if postman or fedEx ask for proof"


Tagrze luzik, spoczko. Mnie nie zawiedli jeszcze nigdy, a kilka kupiłem ;)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-04-05, 10:36, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja też tam kilka, może i naście razy kupowałem i zawsze było ok. Za to pierwszy raz otrzymałem od nich takiego mejla, stąd niepokój. Czekam z niecierpliwością na dwie przesyłki od nich i możliwość przyspamienia w odpowiednim dziale :D

:
Ten mail to w sumie pozytywna informacja.
Pokazują, że są otwarci na klienta, zadeklarują jak chcesz, w razie problemów wymienią, dogadają się itd.
Chciałbym, żeby sprzedawcy kłality mieli takie podejście ;)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-04-04, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Tylko, że "naście" zegarków u nich kupiłem a taki mejl po raz pierwszy... No nic..czekam

:
Iks napisał/a:
...Także luzik...

hmmm Tak że, tak że, tak że ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Panowie, od tygodnia przesyłka leży na WER Warszawa i status bez zmian
Cytat:
Nadejście przesyłki 2015-04-07 10:06 WER Warszawa

Miał ktoś podobny przypadek ?

Rozumiem, jakby była zatrzymana na cle albo coś w ten deseń .. A ona tam sobie tylko leżakuje :głową w mur:

:
Problem się rozwiązał, zegarek na łapie :złośliwiec:

:
Tomek, poka :popcorn:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Jak Twój doszedł to jest szansa, że niedługo mój się ruszy hmmm


:
Kojarzy ktoś kto w Polsce przejmuje przesyłkę wysłaną z Francji przez La Poste - Colissimo International?

Gdzieś się dogrzebałem, że DPD hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Cytat:
Write to us if there is any problem

Kluczowe słowo tutaj to "if". Znaczy, dupochron taki, z automatu. Prawdopodobnie wszystko będzie ok.
EDIT: ech, nie zorientowałem się, że już kolejna strona tematu leci, nieważne :P

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2015-04-24, 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
I mi się tu wtrancasz plask ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2015-04-24 10:09 WER Warszawa

Czy to może oznaczać, że będzie bez opłat dodatkowych?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.