Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No to zaszalałeś :shock:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Świetne zakupy :) zwłaszcza Rakieta kieszonka mi przypadła do gustu no i Łucz olimpijski super :)
Dobrze widzę? czarna Rakieta ma kopertę aluminiową? Ma tarczę w świetnym stanie, chętnie bym taką upolował.

Pozdrawiam Roman
:
Po przeprowadzonych pracach konserwatorskich przy remontuarze link- już w pełnej krasie



Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2015-03-31, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
z chęcią bym go widział u siebie, gratuluję

:
..........świetny. Nosiłbym pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Mógłbym mieć takiego Poljota :)

:
Rudolf napisał/a:
Mógłbym mieć takiego Poljota :)


A jak fajnie tyka! Nie metalicznie tylko jakoś tak "miękko". Niestety konstrukcja koperty, brak uszczelnienia przy koronce i przyciskach chrono to bojaźń przed kroplami deszczu itp. Ale ogólny wygląd, mechanizm i otoczka historii wynagradzają z nawiązką te ułomności.

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg, Piękny...tradycyjne FokJu :))

Spam
[Usunięty]
:
Mzeg :wkurzony: plask :wkurzony: plask :wkurzony: plask :wkurzony: plask :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

:
Spam, nienerwujsja. Zasłużyłem bo trochę lat minęło odkąd zbieram hobbystycznie radzieckie zegarki (3133 mam od 1996) ;)

Zegarki * Rower * Radio
:
Dawno nie miałem tak ładnego zegarka,przepiękna tarcza w kolorze starej kości słoniowej


Ostatnio zmieniony przez buran 2015-04-04, 09:38, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Widzę, że Ci się chciało iść na bazarek. Mnie jakoś dopadło świąteczne niechcemisię ;-)

Ładny Poljot, zazdraszczam!

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Miał być dla Ciebie :P

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
To lenistwo mnie kiedyś zabije ;-)

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Mzeg - Poljocik w pieknym stanie, gratulacje pifko

A to ja tez pokaże takiego Łuczyka




A tutaj z starszym rodzeństwem:


Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.