skywatches.com.sg wysyła do Polski?
Odpowiedz do tematu

:
Ostatnio zamówiłem zegarek ze skywatches, ale logując się niestety na konto z ich strony. Anulowano mi zakup. Czy jeśli zamówię bezpośrednio przez Paypal tym razem nie anulują mi ponownie zakupu? Miał ktoś taką sytuację lub próbował zakupu ponownie?

:
Wszyscy tu klikają bezpośrednio przechodząc do płatności. Nikomu jeszcze nie anulowali ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
szybkie pytanie bo dziś zamierzam kliknąć, mam tam konto ale się nie zalogowałem, rozumiem że mam od razu kliknąć "paypal checkout" ?? i to mnie od razu przeniesie do płatności? ale jak wtedy wygląda sama wysyłka czy jak tak zrobię to domyślnie wyślą mi bez pudełka i pocztką? jednym słowem najtańszą opcją? bo jak klikam "paypal checkout" to nie mam już możliwosci wyboru opcji?

:
Będzie menu z wyborem z tego co pamiętam.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
ale klikam w to zaznaczone zielona ramką czy w to zaznaczone ramką czerwoną?
http://www.fotosik.pl/pok...ea0d98d5d4.html

:
Czerwoną.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
no i lipa nie da się w ten sposób zapłacić bez powiązania karty z kontem paypal

:
A masz odpowiednią sumę na PP?

:
według konwertera walut na pp mam, ale różnica to 3 dolary:)

[ Dodano: 2015-03-31, 19:53 ]
jutro powinno mi na konto paypal wpaść jeszcze parę stówek, bo może rzeczywiście jednak brakuje do zrobienia transakcji. a gdybym powiązał teraz kartę to płatność pójdzie z mojego konta bankowego a nie z paypal, tak?

:
thomaskay napisał/a:
według konwertera walut na pp mam,


Nie masz. Trzeba wybrać "przeliczenie płatności", a nie "przeliczenie salda". ;)

[ Dodano: Wto 31 Mar, 2015 20:13 ]
thomaskay napisał/a:
gdybym powiązał teraz kartę to płatność pójdzie z mojego konta bankowego a nie z paypal, tak?


Najpierw chyba saldo, różnica z karty, ale procedura powiązania trochę trwa - chyba do 3 dni roboczych.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
masz racje, sprawdziłem " przeliczenie płatności " i wyszło na to ze brakuje mi 16 groszy na koncie, peszek można rzec, ktoś wie ile razy dziennie paypal uaktualnia kurs na swojej stronie?

:
Ja juz kilkakrotnie trafiałem tak, że pomiędzy przeliczeniem a przesłaniem kasy kurs zmieniał się i zawsze wtedy dosyłałem te brakujące kilka zł ;) Dość denerwujące, ale zazwyczaj to kwestia kilku-kilkunastu minut...

:
wiedząc że jutro mi na paypal wpadnie pare stówek swierdziłem że lepiej do jutra poczekać i na spokojnie to zamówić, ciągle tylko niepokoi mnie kwestia wyboru no box i poczty, jak loguje się od razu paypal checkout to nie przypominam sobie żeby tam gdzieś na dalszym etapie był wybór opcji wysyłki?

:
No box jest ustawiony domyslnie jesli dobrze pamiętam...

:
thomaskay, przy obecnym kursie warto :?:
Musisz się liczyć ze szczurkowym. :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:
Wyjdzie tyle samo co w kraju albo może nawet więcej. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.