BuRy klamerki
Odpowiedz do tematu

:
Ciech napisał/a:
Sebastiana też trzeba chwalić, bo innaczej staje się uszczypliwy :D

Mam sie teraz poczuć familiarnie poklepany po ramieniu? hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
hmmm życzę Ci tylko byś nieuzasadnione negatywne emocje bardziej kontrolował

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2015-03-22, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Proszę o powstrzymanie rozpędzających się już rumaków :P



A faktem jest, że nasz nowy kolega przeliczył się trochę w swoich przewidywaniach :D

:
Sebastian napisał/a:
poklepany po ramieniu

Jak coś to mogie poklepać :P
pifko

Ale wypominając Ciechowi interesowność, ciut się zagalopowałeś IMO, pomijając już (bez)konkurencyjność o której wspomniał Misiek, to miejsca jest wystarczająco dla wielu, tak jak kilku paskorobów sobie nie przeszkadza, a i spokojnie zmieścili by się następni.

No i nie wiem czy byłbyś szczęśliwy, gdyby ktoś Ci zachwalał stalową kopertę z szajsmetalu albo co gorsza masy papierowej pokrytej stalową farbą :popcorn:
;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
...a i spokojnie zmieścili by się następni.

...


Ci dam... Ja Ci dam...

plask

:))

FORZA Robert!
RK WRT
:
:))
a nie?

pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
:))
a nie?

pifko


Zgadzam się z Tobą :) Bo u niektórych to czas oczekiwania to ze dwa miesiące :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
a wogle to PeWu odbierz ;)

[ Dodano: 2015-03-22, 18:58 ]
Przemek znaczy niech odbierze ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, wiem wtryniłem się :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Podzielam zdanie Faziego i Tomka klamry BuRy'ego wyglądają nieźle, co do technologii nie wiem nie znam się zarobiony jestem to i się nie wypowiadam.....ale Mistrz jest tylko jeden WojCiechu pifko

:
Niewielki wpływ mam na to co napisałeś Svedos
Widocznie taka moja Karma (sanskr. कर्म pali. kamma, chiń. 業 yè, kor. 업 ǒp, jap. gō, wiet. nghiệp) ;)

pifko

:
Svedos napisał/a:
Podzielam zdanie Faziego i Tomka klamry BuRy'ego wyglądają nieźle, co do technologii nie wiem nie znam się zarobiony jestem to i się nie wypowiadam.....ale Mistrz jest tylko jeden WojCiechu pifko


Dlatego też napisałem jak jest wykonane to "wiosenne mokume" żeby ludziska mieli świadomość co to za materiał i w jaki sposób wykonany. Jak kto lubi to przecież może je kupować, tylko nie wiem jak się skończy kontakt ze skórą tego chemicznego wytworu. Jako ciekawostkę powiem bo mam problem z alergiami wynikającymi ze styku z róznymi substancjami, że oczekuję od 3msc na wizytę u lekarza dermatologa z NFZ. W międzyczasie byłem prywatnie i nie pomogło, ale już pojutrze jest ten dzień kiedy wypada termin upragnionej wizyty :)

:
Lao Tse napisał/a:
ale już pojutrze jest ten dzień kiedy wypada termin upragnionej wizyty :)

i też Ci wuja pomoże bo dermatologia imo to szmaństwo - proszę smarować tym a jak nie pomoże to tym, a jak dalej nie będzie poprawy to spróbujemy innym :/
a uczulenia masz bo dziadoiwskiego Poljota nosisz :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Lao Tse napisał/a:
ale już pojutrze jest ten dzień kiedy wypada termin upragnionej wizyty :)

i też Ci wuja pomoże bo dermatologia imo to szmaństwo - proszę smarować tym a jak nie pomoże to tym, a jak dalej nie będzie poprawy to spróbujemy innym :/
a uczulenia masz bo dziadoiwskiego Poljota nosisz :złośliwiec:


Chyba od myślenia o nim , bo wtedy jak wystąpiło ponad 3 msc temu to jeszcze nie miałem Poljota. Ale wiem że Ty masz jakiegoś składaka o nazwie OKEAN, więc uważaj żeby Cie nie uczulił. :twisted:

:
Lao Tse napisał/a:
Ale wiem że Ty masz jakiegoś składaka o nazwie OKEAN, więc uważaj żeby Cie nie uczulił. :twisted:

ja mam dwa i nic mnie nie uczula chorusie : koszernego poljota i prawie na sto procent koszernego Okeana :P
;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.