Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
dzięki pifko

:
Lao Tse napisał/a:
W dniu wczorajszym w wyniku długotrwałych negocjacji przeprowadzonych przy udziale OBWE, ZURT i ZNP doszło do przejęcia tego oto Poljota, który zapewne będzie w najblizszym czasie w stałym kontakcie z moim nadgarstkiem.

Obrazek


:D pifko pifko

:
Lao Tse, graty :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
I co wszyscy w tym widzą ;) :D

pifko

:
Woj_Woj napisał/a:
I co wszyscy w tym widzą ;) :D
pifko

Też nic nie widziałem, dopóki nie zobaczyłem. Bo nie zobaczy ten który nie widzi, a ten co widzi, tak mi sie to widzi :))

:
Ilekroć przychodzi mi nakręcić swój 3133 (taki sam czarnulek) po przestoju to zawsze pozytywne emocje wyzwala we mnie, że trwa to dłuuuuuuuuugo. Tak jakbym nakręcał 10 Kirowskich, czyli poczucie że w 3133 siedzi potężna machina która zjada na śniadanie 2409 :))

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Ilekroć przychodzi mi nakręcić swój 3133 (taki sam czarnulek) po przestoju to zawsze pozytywne emocje wyzwala we mnie, że trwa to dłuuuuuuuuugo. Tak jakbym nakręcał 10 Kirowskich, czyli poczucie że w 3133 siedzi potężna machina która zjada na śniadanie 2409 :))

Faktycznie , moje pierwsze wrażenie to zaskoczenie jak sie nakreca i może nie o długośc chodzi, a taka pewną płynność tej czynności, która nie była wyczuwalna w dotychczasowch moich zegarkach.

:
dobra , dobra , bo zaraz napiszę na bazarku kupię POLJOTA 31...... :złośliwiec: :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Lao Tse szczerze zazdraszczam! pifko

Mzeg bo zjada ;)

:
Jacobi napisał/a:
dobra , dobra , bo zaraz napiszę na bazarku kupię POLJOTA 31...... :złośliwiec: :złośliwiec:

Jacobi zauważ że to ja odezwałem się do Ciebie w sprawie poljota i ogloszenie nie miało tu nic do tego, tak więc to nie ma sensu. Poza tym musisz najpierw przetrawić rozstanie z poprzednim poljotem, a nie już wchodzić w nowe związki, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi :))

:
Lao Tse napisał/a:
Jacobi napisał/a:
dobra , dobra , bo zaraz napiszę na bazarku kupię POLJOTA 31...... :złośliwiec: :złośliwiec:

Jacobi zauważ że to ja odezwałem się do Ciebie w sprawie poljota i ogloszenie nie miało tu nic do tego, tak więc to nie ma sensu. Poza tym musisz najpierw przetrawić rozstanie z poprzednim poljotem, a nie już wchodzić w nowe związki, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi :))

+1000
ale kupić coś muszę, tylko najgorsze że za dużo mam w głowie opcji zegarkowych hmmm

Maras68
[Usunięty]
:
Lao Tse napisał/a:
musisz najpierw przetrawić rozstanie z poprzednim poljotem, a nie już wchodzić w nowe związki, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi :))


zbiera na coś, ciekawe na co?

oby to nie było kolejne rozczarowanie dla członków Vintage :złośliwiec:

Jakubi - plastik-fantastic :?: :popcorn:

a może jakiś "letecki" :?: :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2015-03-18, 13:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Wpadły dziś dwa Metrony - 1957 i 1965.
Stan średni, ale po 50 PLN sztuka żal było nie brać.



...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee, typowe biurko...wszędzie same zegarki, skąd ja to znam :D

Maras68
[Usunięty]
:
Svedos - pokaż swoje biurko :złośliwiec: ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.