Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Narfas napisał/a:
hrabia napisał/a:
Sprawa dla detektywa ;) Niemniej dziękuję bardzo za poszukiwania.

http://forums.watchuseek.com/f11/oisa-371508.html
Ślad prowadzi do Niemiec, co ma sens.

pozdrawiam
Narfsa

To widziałem, widziałem.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Jak myślicie,to 1911 to chyba data?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
Jak myślicie,to 1911 to chyba data?
Obrazek


bez "pół litra" nie dojdziesz :D

Spam
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
Jak myślicie,to 1911 to chyba data?
Obrazek



...eeee... to by było za proste... poza tym to cylinder... przyjdzie Marcin i pewnie powie, że te były tłuczone długo po 1900 roku ale bardziej obstawiałbym... eee... kaliber :?: hmmm

:
Stare cylinderki to dla mnie kompletna czarna magia ... myślałem, że to kaliber ... nie bardzo szukałem, bo i nie mam gdzie ... dostępnych powszechnie źródeł niewiele.
... a skąd Ci się Landengorf wziął :?:

:
to nie to http://www.ranfft.de/cgi-...uswk&Alpina_143 plus http://watch-wiki.org/ind...gendorf_550.jpg

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
:oops: ... a przecież przeglądałem wszystkie duże kalibry Alpiny :facepalm: :D

:
Mam, mam, MAAAAM!!!

W stanie dziewiczym, za 1/3 tego ile planowałem wydać. Cnota co prawda trochę już przyblakła, ale cóż... Każdy wiek ma swoje prawa ;)


Spam
[Usunięty]
:
Z_bych pifko pifko pifko

:
jak tam Spamu? owce zrelaksowane już śpią? :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
jak tam Spamu? owce zrelaksowane już śpią? :D


...się nie podlizuj... i tak Cię do pilnowania owiec nie przyjmę... poza tym takiego małego Latrelka z takim krótkim ogonkiem owce by w marszu pokryły :D

Ostatnio zmieniony przez Spam 2015-03-10, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
:
eee chyba nie hmmm kudy mi tam do Ciebie :D owce by na mnie nawet nie spojrzały ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
W dniu wczorajszym w wyniku długotrwałych negocjacji przeprowadzonych przy udziale OBWE, ZURT i ZNP doszło do przejęcia tego oto Poljota, który zapewne będzie w najblizszym czasie w stałym kontakcie z moim nadgarstkiem.


Maras68
[Usunięty]
:
:) pifko

:
gratulacje pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.