Pokaż swojego Monstera ...
Odpowiedz do tematu

:
Moja pomarańczka właśnie dziś rozpoczęła swoją podróż do mnie pifko

:
hells, a sprzedajesz? cool

:
On nic nie sprzedaje. To taki typ co nie sprzedaje

:
Oribransę w końcu uszczeliłem za normalną kasę. :))

Oba monsta będą teraz obransowane jak trzeba. ;)

:
m.aciek, chociażbyś zdjęcie dodał a nie 3 takie same posty bez fotek :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
m.aciek, chociażbyś zdjęcie dodał a nie 3 takie same posty bez fotek :złośliwiec:


Dwa, dwa... :D

Po cholerę fotkę, jakbyście nie wiedzieli jak oribransa stroi... :złośliwiec: ;)

:
m.aciek, widzę, że 3 to już pomyłka :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
m.aciek, widzę, że 3 to już pomyłka :złośliwiec:


Pierwszy to pomyłka. :)) Myślałem, że piszę w tym wątku. pifko

:
m.aciek, ale powiem Ci twardziel jesteś już ze dwa miesiące masz monsterka :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
m.aciek, ale powiem Ci twardziel jesteś już ze dwa miesiące masz monsterka :D


Ha. ;)

:
Frankenmonster to chyba też monster :))




Największą mądrością życiową jest umiejętność rozpoznania, kogo można olać, a przed kim się pos..ć
:
Taa i Franek ma na imie :D

:
Czy Franek ma na imię ? no nie wiem ... ja bardziej skłoniłbym się w kierunku tego pana :




:D

Największą mądrością życiową jest umiejętność rozpoznania, kogo można olać, a przed kim się pos..ć
:
Kurcze, sam nie wiem... :popcorn:

Fajna koperta, fajny pomysł... tylko tarcza jakaś taka bidna. Czarna nuuuda, niebieska trochę się broni kolorem, a w żółtej strasznie rażą mnie ta czarne napisy. hmmm

:
Maciek na żywca wygląda to naprawdę dobrze, i myślę że ze wszystkich kolorów jakie są dostępne to żółty jedyny słuszny

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.