OCEANUS
Odpowiedz do tematu

:
A ja jestem pod wrażeniem mojego i muszę przyznać, że jako EDC rozkłada wszystkie inne moje zegarki na łopatki.
Generalnie jakość wykonania i wielowymiarowość tarczy robią niesamowite wrażenie, a wygoda noszenia nie do przecenienia.

:
S3000 bym chciał.... jeszcze w wersji z czarnym bezelem to byłby ideał....no prawie, bo lubiłem centralny sekundnik jak w S2000, a tu bodajże chrono kręci nie sekundą a wskazówką na małej tarczy....ale indeksy piękne

:
kręci jedną i drugą ;)

:
Sam zakupiłem wyżej wymieniony zegarek w Japoni, niestety nie posiadam instrukcji w ojczystym języku. Czy ktoś wie gdzie taką można pobrac,kupić ?

Nie jest to dział do tego ale zastanawiam się czy nie sprzedać swojego OCW S3000
bo nabyłem również T2500. 2 mi niepotrzebne a 1 będę musial pozbyć :)

P.S Instrukcja pl do T2500 również bardzo baaardzo miło widziana.

:
OCW-S3000, moduł 5347 - http://support.casio.com/.../009/qw5347.pdf

OCW-T2500, moduł 5395 - http://support.casio.com/.../009/qw5395.pdf

Nie są to wersje pl, ale przynajmniej bez krzaków ;)

:
Polskich to do ocków chyba nie ma hmmm

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Strzała dziękuję za linki do instrukjcie ENG, posiadam takie w wersji papierowej, myślałem ,że sa Polskie skoro te zegarki są sprzedawane w PL. Zatem muszą być w ojczystym języku, tylko kto w PL kupi Ocka za 6k?

:
Raczej Ocków nie sprzedają w Polsce hmmm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Pewnie mu chodzi o luxtime z ich "troszeczke" zawyżonymi cenami

:
shockwave napisał/a:
Strzała dziękuję za linki do instrukjcie ENG, posiadam takie w wersji papierowej, myślałem ,że sa Polskie skoro te zegarki są sprzedawane w PL. Zatem muszą być w ojczystym języku, tylko kto w PL kupi Ocka za 6k?


Te w pdf można skopiować tekst i do google translatora ;)

A te sprzedawane w PL to raczej są ściągane na zamówienie przez sklep a nie oficjalnego dystrybutora Casio i instrukcja też będzie angielska...

World Wide Watches
:
Posiadam na oba podbite gwarancje do konca 2016r. Czy one są ważne u nas ? Dołączona jest informacja gdzie sie zglosic w przypadku awarii. i w Polsce jest to ZIBI Zabawne o tyle że w numerze telefonu jest błąd bo podany kierunkowy to "+46" a nie "+48"

[ Dodano: 2015-02-26, 18:17 ]
Pochwalę się a co :P




:
Gratulacje :)
Choć mogłeś jednego w jasnej biało błękitnej barwie brać dla odmiany ;)

Co do Zibi to myślę, że co najwyżej wyślą za granicę do serwisu

World Wide Watches
:
Cholera, choć zdjęcia robione nikonem D7000 to nie umiem tak ładnie cyknąc fotki jak koledzy wyżej.(najlepszy przykład na to że to nie aparat robi zdjęcia a fotograf) Zegarki są całkiem różne bo ten z prawej(T2500) jest Grafitowy (razem z bransoletą) choć nie widac tego bardzo na zdjęciach... Co do samej tarczy ,fakt biała tez wyglądała nieźle.

Pasti po wymianach PW z Tobą zdecydowałem sie na zakup tych cudeniek :) - i nie żałuję!

plose55 Dokładnie o luxtime mi chodziło gdzie OCW S300-1AJF (taki jak mój) krzyczą 6.300PLN :D

Ostatnio zmieniony przez shockwave 2015-02-26, 20:24, w całości zmieniany 2 razy
:
shocwave to fajne zegary są :)

Ja mam po prostu w przypadku Ocków ukierunkowanie na biały + błękit. Tak mi się sztandarowo kojarzy Ocek...a miewałem ich trochę kiedyś ;)
T2500 miałem i białego i ciemnego - świetny antyrefleks znaczy to się jakoś inaczej u nich nazywa ale chodzi mi o efekt braku szkiełka :) S3000 nie miałem więc nie mam porównania... Pewnie jeszcze będę miał jakiegoś - po ostatnich redukcjach to z JDMów mam właściwie tylko Brightzy

World Wide Watches
Szymon
[Usunięty]
:
A i tu sobie przyspamuję.
U mnie zamieszkał T1010






Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.