Najlepsza reklama zegarkow na swiecie
Odpowiedz do tematu

:
"Niektóre" :lol: ...

:
Tutaj filmik z innego pokazu Red Arrows,z tego co pamietam byl bardzo podobny:
http://www.youtube.com/watch?v=AbGO1BBWt_A
Sa genialni.Na zywo czlowiek nie moze uwierzyc,ze to naprawde sie dzieje.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Wal się za tego SS... :!: :twisted: A Brajtki to chyba jeden, no moze dwa mi sie podobaja...

W sumie to tylko Superocean jest fajny... :mrgreen: :razz:

:
Jimmi świetne zdjęcia, a brajtki i tak są obciachowe :P

:
Są fajne Breitstringi , ale dużo jest bling bling :)

:
Wywolalem klisze z lustrzanki,wiec dodaje reszte zdjec (-;
Spitfire:




Tak nisko latal ;D

Red Arrows:














Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-08-13, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
Darecki
[Usunięty]
:
Tyle to i nasze Biało - Czerwone Iskierki potrafią :D

Dla zainteresowanych występ naszych w Kecskemet kilka dni temu :mrgreen: czad
http://www.youtube.com/watch?v=LFMSWL4HUGA

Blaz
[Usunięty]
: Ecclestone i reklama Hublota, czyli czarny angielski humor
Nie wiem czy słyszeliście o tym, że pod koniec listopada szef Formuły 1 Berni Ecclestone został napadnięty przez złodziei, którzy pobili go i ukradli jemu o raz jego towarzyszce zegarki i biżuterię wartą 200 tysięcy funtów. Ecclestone ma 80 lat, ale to dziarski staruszek i nie wstydził się pokazać z potężną śliwą. :shock: :mrgreen:


W sumie miał naprawdę szczęście, że skończyło się na śliwie. Ale to nie koniec historii. Otóż sam Ecclestone namówił Hublota, który jest oficjalnym sponsorem Formuły 1, na kampanię reklamową. Kampania ma tytuł: "Zobacz co ludzie zrobią, żeby zdobyć Hublota." A zdanie to ilustrowane jest następującym zdjęciem:


Jak zobaczyłem to zdjęcie i przeczytałem to hasło, to najpierw zdębiałem, a potem zacząłem się śmiać. Uwielbiam czarny angielski humor i dystans do siebie. Ma Ecclestone też niezłą smykałkę do interesów. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-12-07, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Pytanie ile mu zapłacili :lol: ...

Blaz
[Usunięty]
:
Sam się zgłosił, więc nie wiem, ale podejrzewam, że chodzi nie o zarobek samego staruszka, a całej Formuły 1. :grin:

:
W sumie lepiej by było Stop przemocy a tak to wyszło pobij każdego kto nosi Hublota ...tylko nie zabieraj mu zegarka , jutro ktoś może cię tak urządzić ...

Darecki
[Usunięty]
:
Nie trawię dziada :evil: Od przybytku głowa boli

Blaz
[Usunięty]
:
A, akurat w tym przypadku zrobił sobie happening i do tego zarobił. Majstersztyk. :wink:

:
Mistrzostwo świata...przypał i niefart jeszcze obrócić w zysk : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zminimalizował straty związane z rozbojem, jakiego doświadczył .. :mrgreen: Cześć i chwała, mógł przecież, jak to mają w zwyczaju nasi rodacy, siąść na d .. i sobie ponarzekać :twisted: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.