Lew & Huey
Odpowiedz do tematu

:
Ale to akurat były domniemania recenzenta a nie tłumaczenie Chrisa od L&H.

Z drugiej strony bieguna: dziś widziałem w najdroższej galerii handlowej w Łodzi (VAT, sklep stacjonarny i Polska) pięknego Zeppelina z miytą 82 w wersji top ( pasy i ażurowy wahnik). Naprawdę ładny.

Cena bez przeceny to 1020 zł.

Można? Można - tylko to niczego nie dowodzi.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Ale to akurat były domniemania recenzenta a nie tłumaczenie Chrisa od L&H.


Jeśli nawiazujesz do cen mechanizmów, to była wypowiedź docvaila - czyli Chrisa Vaila od L&H.

:
Każdy ma swoje pomysły na pijar, że nie zawsze zgodne z prawda to tez wiadomo nie od dziś ;)
Ja tam nie wierzyłem wcale, że chińskie seiko NH35 jest droższe, wręcz przeciwnie, zawsze domyślałem się, że to taniocha :))
Niemniej akurat Orthos mi sie podoba, co z tego, że z gotowych części. Ale za taką cenę i przy takim obecnie kursie $ to sorry, za 320 bym wziął :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Muszę jeszcze raz przeczytać to porównanie. Wydawało mi się, że ktoś pisał zarówno o LH jak i o GG w osobie trzeciej.
Wypowiedzieliscie się w tamtym wątku?

Skate or die!
:
On nie jest chińskie Tomek, fabryka jest w Malezji.
Zabawa polega na tym, że jeszcze niedawno TMI oznaczało wersję japońską i malezyjską - mogłeś je odróżnić. Teraz część jest znakowana, część nie jest. Taka ciekawostka :popcorn:

prezesso napisał/a:
Wypowiedzieliscie się w tamtym wątku?


Z wypowiadania się wszędzie i na każdy temat wyrasta się po dwóch ratach kredytu hipotecznego pifko

infectedcontrol napisał/a:
No ale wiesz ... jako ze robicie sobie koperty sami, to i macie taniej ;-)


Prostowaliśmy to już dwa razy, oficjalnie. Nie ma sensu robić to piąty, siódmy i dziewiąty, bo za piętnastym i tak ktoś to powieli ;-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-02-05, 21:16, w całości zmieniany 2 razy
:
ALAMO napisał/a:
prezesso napisał/a:
Ale to akurat były domniemania recenzenta a nie tłumaczenie Chrisa od L&H.


Jeśli nawiazujesz do cen mechanizmów, to była wypowiedź docvaila - czyli Chrisa Vaila od L&H.


A rzeczywiście, zwracam honor...
Trochę śmiesznie, w stylu: nie znam się to się wypowiem :D

Skate or die!
:
ALAMO napisał/a:
Tego prawdę mówiąc nie wiem, bo też niespecjalnie miałem kiedykolwiek potrzebę się im przyglądać. Po pierwszym zakupie L&H, gdzie na pięć dostarczonych pięć miało wady - a kolega Vail nie potrafił zrozumieć że zegarki zostały sprowadzone legalnie, z opłaconymi daninami, i żeby je mu odesłać na wymiane muszę zrobić procedurę celną i on musi wysłać je z powrotem oficjalnie - dałem sobie spokój.


No tak, po co kopac dziure, jak dziura nie jest potrzebna :-) Moze jesli chodzi Orthosa, to tak nie widac bo omegowy bezel to zakrywa, ale juz w Cerberosie widac calkiem calkiem ;-)






Fazi

Ostatnio zmieniony przez infectedcontrol 2015-02-05, 22:21, w całości zmieniany 2 razy
InfectedControl a.k.a. Dawid
:
infectedcontrol napisał/a:
...jak dziura nie potrzebna...

hmmm niepotrzebna, niepotrzebna, niepotrzebna ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
hmmm nie znalazłem jednej rzeczy, która spodobałaby mi się w tym zegarku.

Może data ;) Że jest ;)

:
Takie udawane Monaco, pomieszane z Autavią i jeszcze czymś innym pewnie hmmm Ogółem najsłabszy ich projekt...

:
Fajna koperta, ale tarcza spitolona - udziwnione na siłę IMO.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
O qfa, ale bieda :/ hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
No i Kickstarter też nie wypalił - tarcza do poprawy.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Słaby projekt , wszystko na siłę i wyszedł taki koszmarek .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.