Okazje cenowe - warte uwagi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dorian06 napisał/a:
Jest na miejscu.


A gdzie tam jest informacja, że jest na miejscu? plask
Ja znalazłem tylko takie info:
"Towar zamawiany jest u dostawców zewnętrznych, czas oczekiwania to od 10 do 14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na konto.

W przypadku opóźnień w dostawie, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie przed upływem wyznaczonego terminu."


W tej sytuacji, to bym wolał zamówić za granicą i jeszcze grubą kasę zaoszczędzić w stosunku do ceny z tej aukcji :)

:
gryson napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Jest na miejscu.


A gdzie tam jest informacja, że jest na miejscu? plask
Ja znalazłem tylko takie info:
"Towar zamawiany jest u dostawców zewnętrznych, czas oczekiwania to od 10 do 14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na konto.

W przypadku opóźnień w dostawie, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie przed upływem wyznaczonego terminu."


W tej sytuacji, to bym wolał zamówić za granicą i jeszcze grubą kasę zaoszczędzić w stosunku do ceny z tej aukcji :)

Albo samemu wystawić do sprzedaży :P

:
Na alpha-watch.com -30%.

John Smith
:
Kilku kiedyś się śliniło. Może im nie przeszło. ;)
http://allegro.pl/zegarek...5035066123.html

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Kilku kiedyś się śliniło. Może im nie przeszło. ;)
http://allegro.pl/zegarek...5035066123.html


Mi się on podoba :głową w mur: Wczoraj się zakończyła aukcja, nie sprzedał za 2000, to wystawił za 2100 :facepalm:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Cytat:

Witam. Mam do sprzedania zegarek Victorinox XLS 241301 dla zainteresowanych nie trzeba opisywać tego modelu jest poprostu jednorazowy. Zegarka używałem jakiś rok czasu jest w bardzo dobrym stanie nowy taki jest warty około 5000zł. W zestawie jest oryginalna bransoleta. Polecam


que?

beceen | ***** ***
:
Pewnie chciał napisać, że wyjątkowy i niepowtarzalny :))

:
Michał napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Kilku kiedyś się śliniło. Może im nie przeszło. ;)
http://allegro.pl/zegarek...5035066123.html


Mi się on podoba :głową w mur: Wczoraj się zakończyła aukcja, nie sprzedał za 2000, to wystawił za 2100 :facepalm:

Opłaty za wystawienie. ;)
Następna będzie jeszcze droższa. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Opłaty za wystawienie. ;)
Następna będzie jeszcze droższa. :D

Jeszcze pewnie wkalkulował w to inflację, wycenił swój czas który musiał poświęcić na ponowne wystawienie aukcji i zaokrąglił do pełnej stówki. :D

:
Bonthyc napisał/a:
Dorian06 napisał/a:

Opłaty za wystawienie. ;)
Następna będzie jeszcze droższa. :D

Jeszcze pewnie wkalkulował w to inflację, wycenił swój czas który musiał poświęcić na ponowne wystawienie aukcji i zaokrąglił do pełnej stówki. :D

I następnym razem przeliczy po aktualnym kursie franka. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Całe mnóstwo sikorów na limango.pl :)) :))








Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Na kiziowisku Certinka DS 1888 w automacie za przyzwoitą cenę :)

:
Z_bych napisał/a:
Na kiziowisku Certinka DS 1888 w automacie za przyzwoitą cenę :)

Cena adekwatna do wyglądu. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Capa w łapkę i do szorowania. Za taką cenę chyba można poświęcić godzinkę :P

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-01-29, 18:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Niezegarkowa oferta ale tak wyjątkowa, że wrzucę: Leitz Canada f. Leica R 5/600 mm Apo-Telyt Prototype Unicum lens!
Moze ktoś akurat szuka...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.