Lew & Huey
Odpowiedz do tematu

:
Cóś w tym jest niestety pifko żubr już mi się zaczyna nudzić cool
Dlatego najlepsze są spontaniczne zakupy :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, +100 :D :))

:
nieee no w tych orthosach indeksy są dla mocno niedowidzących - toporkiem strugane :głową w mur:
Nie żebym nie lubił Lewa i Hueya, sam mam Riccardo - tam jeszcze indeksy są zrównoważone :)

:
Ktoś może zakupił Orthosa?? Zaczyna mi chodzić po głowie.....może jakieś wspólne zakupy...

:
Sie mi nieopatrznie przypomniało, a co gorsza do 14 promocja walentynkowa jest, na Orthosa, który tez właśnie mi się niebezpiecznie podoba, jest tylko 30$ ale juz na Acionne nawet 90$ obniżki hmmm
Do tego 25$ za lajka na fejsie ;) wychodzi za Orthosa 445$, ten cholerny dolar taki drogi akurat teraz :głową w mur:
Se to muszę przemyśleć cool

A, takie znalazłem porównanie Orthosa z ... Otago :)


http://forums.watchuseek....go-1485018.html

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek,

Czy ja wiem... jakiś taki.... No nie nawilża hmmm

:
Koperta zerznięta z Seiko, bezel zerznięte z Omegi (lub dwóch rożnych :D ), tarcze zerznięte z Otago, koronka jakaś taka ... katalogowa, a i indeksy na tarczy gdzieś tez widziałem.

Fakt Szymon, nie nawilża w ogóle. :P

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
hmmm nie wiem o jakich zboczeniach Wy tu rozprawiacie :P ale mi zegarek nie służy do nawilżania :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Koperta fajna. A reszta końwenijuje pokojowy Nobel Putinowi hmmm

Zegarek zrobiony zgodnie z zasadą tworzenia hitów. Znaczy ze wszystkiego, co znane po trochu, ale tyle tylko, żeby nikt nie mógł się czepić o plagiat :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2015-02-06, 20:16, w całości zmieniany 2 razy
:
goTomek, bardzo fajny ten Lewek, i łyknąłbym, ale przy tym kursie dolara... to poczekam :głową w mur:

:
Mnie bardziej urzekło tłumaczenie że jest droższy, bo mechanizm jest droższy :popcorn:
Teraz zdradzę wam wielką tajemnicę.
NH35 jest tańszy od ST25. Czasami dużo tańszy.
W zależności od wersji ST25 i jego klasy, wersja malezyjska jest tańsza o nawet ponad 20%, a japońska kosztuje podobnie co ST2551 w wersji AA. Od AAA jest tańsza.
Sea Gull jest drogi, po prostu.
I po raz kolejny podkreślę, że my używamy ST25 nie dlatego że jest tani - jak wyjaśniono wyżej - tylko dlatego że jest dobry, ma dużo wersji dających możliwość kreatywnego podejścia do tworzonych modeli, i jest bardzo łatwy do serwisowania. Dla marki która zamawia zegarki w całości w Chinach i "serwisuje" poprzez zamianę na nowe - to nie ma żadnego znaczenia. Dla nas ma kolosalne.
To że rynek jest taki a nie inny, i można bez kozery sprzedawać tańszy japoński mechanizm za więcej, to tylko wartość dodana dla producentów.
Realia zatem są takie, że za wyprodukowany, a prawdopodobnie także "zaprojektowany" w całości w Chinach zegarek sprzedawany z kraju w którym nie ma podatku VAT kosztuje $500, natomiast wyprodukowane w Polsce, kraju z 23% podatkiem VAT Otago kosztuje obecnie około $320. Brutto.
Wnioski sobie sam każdy wyciągnie. Własne.

:
W dodatku wiesz dobrze tez o tym ze L&H uzywa gotowych kopert, koronek, a im fabryka to troche przerabia zeby nie bylo katalogowo ... troszke inny beze, jakis tam grawer inny, no i tarcza. A zaplacic $500 za zegarek w USA to nie wielkie pieniadze ;)

No ale wiesz ... jako ze robicie sobie koperty sami, to i macie taniej ;-)

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
ALAMO, jak już tak się rozpisałeś, to jak się mają do tego ceny Miyoty? Bo to najpopularniejszy chyba wybór u małych producentów, za to przez Was nie stosowany (o ile dobrze kojarzę) hmmm

:
Cała seria 82XX jest jeszcze tańsza, ponieważ to dość stary mechanizm i jest robiony przez wielu kooperantów Citizena. Który - jak przystało na porządną firmę - "nigdy nie krył że produkuje w Chinach. Ma tam swoje fabryki, i ma kilka firm współpracujących. Są brandy i linie produktowe Citizena w całości chińskie. I nikt nigdy nie robi z ludzi wała w tej kwestii.
Nowe 91XX są dość drogie, ale są Sea Gulle dużo od nich droższe.
Sorry, taki mamy klimat. Wiem że mogłem komuś zawalić strop w jego małym, prywatnym bunkrze.

infectedcontrol napisał/a:
W dodatku wiesz dobrze tez o tym ze L&H uzywa gotowych kopert, koronek, a im fabryka to troche przerabia zeby nie bylo katalogowo .


Tego prawdę mówiąc nie wiem, bo też niespecjalnie miałem kiedykolwiek potrzebę się im przyglądać. Po pierwszym zakupie L&H, gdzie na pięć dostarczonych pięć miało wady - a kolega Vail nie potrafił zrozumieć że zegarki zostały sprowadzone legalnie, z opłaconymi daninami, i żeby je mu odesłać na wymiane muszę zrobić procedurę celną i on musi wysłać je z powrotem oficjalnie - dałem sobie spokój.

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-02-05, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Ten to zawsze musi wszystko wypaplać :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.