Nawigator w domu i zagrodzie :-)
Odpowiedz do tematu

:
Jest już u mnie :)) A więc tak... Bardzo mi się podoba - świetny rozmiar (choć, jak zwykle u GG mógłby być ten milimetr bądź dwa cieńszy ;) ). Rewelacyjny pasek i fajne lekko wypukłe szkło!

Oprócz wad opisanych przez kolegów (w stylu niepasujące wykończeniem koronki, czy ruszający się insert od samego patrzenia), ja też dorzucę moje obserwacje (może już coś z tego było). Podczas wyciągania i wciskania koronki, tarcza delikatnie się rusza (ok. 0,5mm), a koperta nie jest idealnie równo podpiłowana w miejscu, gdzie stykać się miała z paskiem (nie jest to symetrycznie zrobione :P )

W każdym razie bardzo fajny zegar, chętnie zobaczę też wersję z datą, bo ta bardziej za mną chodziła.



:
Sebastian napisał/a:
A takie pytanie techniczne mam, jak kto mądrzejszy to niech napisze.
Czy przypadkiem wysyłając do Juesej, nie trzeba jakiegoś papierka załatwić, że toto niedługo będzie wracać. Chodzi o to, żeby wyjątkowo jadowite zabrzańskie szczurki clić tego nie chciały facepalm


Z grafitowym Otago, napisałem ze to "zwrot rzeczy testowej\promocyjnej" i nie było problemu :-)

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Delikatne przemieszczanie się tarczy spowodowane jest tym że ktoś z poprzednich testowiczów pozwolił sobie bez autoryzacji odkręcić dekiel. W przypadku Navigatoro po odkręceniu dekla trzeba zrobić coś :P z pierścieniem centrującym aby taki efekt nie powstał.
Tak że sorkiwinetu :D ale tej usterki nie uznajemy. :))

:
Chorwat napisał/a:
Podczas wyciągania i wciskania koronki, tarcza delikatnie się rusza (ok. 0,5mm)


U mnie w P.24 jest tak samo od samego początku, ale myślałem, że tak ma po prostu być... hmmm

:
Svedos napisał/a:
W przypadku Navigatoro po odkręceniu dekla trzeba zrobić coś :P z pierścieniem centrującym aby taki efekt nie powstał.
znaczy błąd konstrukcyjny taki i pułapka dla zegarmistrzów którzy będą grzebać przy nich za 20 lat
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Svedos napisał/a:
pozwolił sobie bez autoryzacji odkręcić dekiel

Tem razem to nie ja ;) w testowym Batorym odkręciłem istotnie, ale w Navim nawet paska nie zdejmowałem, ode mnie wyjechał niewinny jak dziewica :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Svedos napisał/a:
...
że ktoś z poprzednich testowiczów pozwolił sobie bez autoryzacji odkręcić dekiel.
...

facepalm
Po kiego wuja tam patrzył :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
goTomek, siem kufa nie tłumaczyć mnie tutaj, winny i tak zostanie ukarany :D

A na ten czas Wojski znaczy się obecny nosiciel niech piłką/kluczem odkręci dekiel wyciągnie mosiężny pierścień centrujący w takie płaskie nacięcia włoży wkrętak o średnicy odpowiadającej mniej więcej wybrzuszeniu na środku każdego z naciąć i delikatnie nich wypchnie/podważy każde z nich. Potem zakręci dekiel i będziepanzadowolony

:
Svedos, hehe, widzę, że masz zaufanie do mojego skilla technicznego :)) :D
No dobra, jak władza każe, to nosiciel musi. W weekend pokombinuję ;)

:
Chorwat, jak będą problemy to dzwoń na infolinię :))

:
OK :))

:
tylko weź nie popsuj przed wysłaniem do mnie, ok?

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
To może dla bezpieczeństwa całej operacji wyślę do Svedosa na poprawkę?

:
;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Zegarek dziś poleciał do Svedosa na małą poprawkę "latającej" tarczy.

Ja ze swojej strony dziękuję GG za udostępnienie zegarka, bardzo przypadł mi do gustu pifko

P.S. Dodając km, jakie przejedzie do Sylwka, mamy 2122km.

Ostatnio zmieniony przez Chorwat 2015-01-27, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.