Zegarek bezobsługowy
Odpowiedz do tematu

:
revolta, miałem wkleić ten link tylko z telefonu pisze. Fajnie świeci i ogólnie spoko zegarek. Pokazany przez Maćka również fajny plose i u nas na forum jest.

[ Dodano: 2015-01-20, 20:53 ]
No i przeczytaj moją recenzję :)

http://www.czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=20273

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
m.aciek napisał/a:
Ale imo najlepiej zrobisz, jak kupisz to, jest prześwietny i bardzo dobrej cenie:


Ty, ale może weź nie rób wiochy i nie reklamuj na prawo i lewo, jak zbieram hajs co? facepalm Przecież Ci mówiłem, że już prawie ugadane i gość bierze nerkę i że ten Citek to jest taki prawie mini lekko gralik nie? Zaraz każdy będzie wiedział i mi wykupio :wkurzony:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Wolisz, żeby był u Jacy z Mazur, czy u jakiegoś pacana z kizi? :złośliwiec:

:
No niby może i racja, ale wiesz... ja już mam 170zł, a jak wyjdzie mi ten numer ala Adaś H. to łoho... jedna trzecia prawie będzie cool :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
m.aciek napisał/a:
Wolisz, żeby był u Jacy z Mazur, czy u jakiegoś pacana z kizi? :złośliwiec:


Maciek ale pomagasz koledze w zakupie zegarka :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Iks napisał/a:
No niby może i racja, ale wiesz... ja już mam 170zł, a jak wyjdzie mi ten numer ala Adaś H. to łoho... jedna trzecia prawie będzie cool :D


Wtedy zapłacisz Jacy dwójkę i obie będziecie zadowolone, tak czy nie? :D

:
Tyle ze Panowie ten citek mi sie chyba nie podoba te koronki , ten przycisk sam biedny tak na dole hmmm kajdan taki se....



:
revolta napisał/a:
Tyle ze Panowie ten citek mi sie chyba nie podoba te koronki , ten przycisk sam biedny tak na dole hmmm kajdan taki se....


Obrazek


Sam masz kuwa przycisk taki biedny tak na dole. pifko

:
Jacek to jak ten z mojej recenzji tylko klasyk to może taki:

http://www.dutyfreeisland...ire-japan-watch

Iks go miał i używkę za 1,5 k można wyrwać.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
http://allwatch.kiev.ua/p...products_id=196

Tu są niezłe foty. :popcorn:

:
kornel91 napisał/a:
Jacek to jak ten z mojej recenzji tylko klasyk to może taki:

http://www.dutyfreeisland...ire-japan-watch

Iks go miał i używkę za 1,5 k można wyrwać.


Taki od Wojtka kupilem dla kolegi :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

I przez to troche zachorowalem na tego rodzaju zegar

[ Dodano: 2015-01-20, 21:13 ]
m.aciek napisał/a:
revolta napisał/a:
Tyle ze Panowie ten citek mi sie chyba nie podoba te koronki , ten przycisk sam biedny tak na dole hmmm kajdan taki se....


Obrazek


Sam masz kuwa przycisk taki biedny tak na dole. pifko


To jest potezna dzwignia :)) :)) :))

:
m.aciek, dla mnie za dużo jest błyszczących elementów na bransolecie.

Jacek a ja Ci powiem, że bardzo lubię swojego Citizena ale od lipca kiedy go mam kilkanaście razy na nadgarstku. Nie ma czasu kiedy nosić :głową w mur:
Jakoś DB bardziej cieszy ;) Sprzedaj GW-7900 i niech IKS zamówi Ci z MWH GW-9400 i będzie super :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
revolta napisał/a:
ten przycisk sam biedny tak na dole


facepalm

Już Ci Maciej napisał co masz biedne na dole :złośliwiec: To jest kuwa model JDM, w tytanie, duratect sratect, szafir, drugi szafir, mechanizm taki, że łoooo, bajery, pięć czasów, melodyjki, bransoleta w technice której nazwy nie znam nawet ja, masakra... za takie pieniądze to jest praktycznie niespotykana okazja - i to tak poważnie na poważnie :głową w mur: A ja jestem chwilowo taki bidny :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Tytan, srytan lekki jak cholera. Zegar dla dziewczyn ;)

As-4020-52E ma też szafirek i to z ładnym AR :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.