Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
ale co Wy tacy agresywni jesteście? Rozumiem, że już zdecydowano o tym, że będzie bez daty?
NIe jestem za tym, aby był. Chcę po prostu zobaczyć, jakby z nią wyglądał. To taki problem? Czy w ogóle zdecydowaliście już o tym, jaki będzie ostatecznie projekt, bo chyba jeszcze nie?
I tak: w projektcie kolegi Damiana uważam, że data by pasowała. W projekcie kolegi Masia raczej nie, bo nie ma miejsca. Ale chciałbym to zobaczyć.

We poprzednim wątku na str. 76 kolega Beceen pokazywał Helsony z datą i pasowało.

Jeśli mi Krzysiek albo Sylwek powiedzą, że będzie bez daty, bo tak większość zadecydowała i inaczej też się nie da, to przyjmuje to na klatę.

Narazie to gadacie o tym że nie bo nie, bo tak jest super facepalm

:
Fixxxer napisał/a:
Trochę mnie tylko rażą dziewiątka i szóstka. Według mnie lepiej by wyglądały klasyczne cyfry, z zaokrąglonymi ogonkami.


+ 1

Też mnie to bije po oczach.

Trójka i dwunastka wyglądają malinowo.

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
johnny_b2 napisał/a:
Rozumiem, że już zdecydowano o tym, że będzie bez daty?


Oj chyba KTOŚ te decyzje już klepną --- jako jedynie słuszną :wkurzony:

:
Maxio, nooooooooo niezły renderek, ja chcesz to potrafisz :))

:
johnny_b2 napisał/a:
ale co Wy tacy agresywni jesteście? Rozumiem, że już zdecydowano o tym, że będzie bez daty?


Wiesz, tu nawet nie trzeba umieć rysować czy tam paintować. Można na Maxia lub Damiana rysunek sobie nakleić biały kwadracik. Potem puścić pawia, i przykleić czarny. Jako że już puściliśmy pawia, i już więcej nie mamy, to nie wiem co można, ale też żeby było ekspresyjnie.
;)

:
Jak jestem zwolennikiem daty, to tutaj pasuje jak piesc do nosa.
W EDC musze miec date, tutaj bez wyglada ok.

Jeszcze trzeba dojsc do porozumienia w kwestii bezela :P

:
Jak sie nie umie pinta to zawsze na monitorze korektorem sobie datę mozna narysowac:))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Jak sie nie umie pinta to zawsze na monitorze korektorem sobie datę mozna narysowac:))


A na czarno - markerem :))

:
...co do daty, powstaje ona w zamyśle na samym początku projektu, to nie jest tak, że projektuje się tarcze a potem patrzy jak bedzie na niej wyglądała data. Data to taki twór, który musi współgrać z całością, a nie być bo tak. Projektując tą tarczę bardzo chciałem żeby była w nim data, ale ona po prostu nie pasuje. Uważacie, że przed pokazaniem nie próbowałem wersji z datą? Próbowałem i nie wygląda to dobrze. Jeszcze na koniec, jeżeli ktoś lubi datę w zegarku to zawsze będzie uważał, że pasuje, nawet jak jest inaczej.

:
I to myślę zamyka definitywnie sprawę daty w Żabie, przynajmniej w Maxiowym projekcie (który wygra :złośliwiec: ) cool
Maxio napisał/a:
jeżeli ktoś lubi datę w zegarku to zawsze będzie uważał, że pasuje, nawet jak jest inaczej.

I to tyż prawda pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Eeeeeech ta demokracja niby jest....

Gazomierz na forumowca
:
no dobra. Przekonaliście mnie pifko

:
No i jak lubię datę, tak po tym co napisał Maxio dyskysja na jej temat powinna się zamknąć. Tak moim zdaniem.
Dlaczego? Bo to jest JEGO projekt. Maxio może uwzględniać naszą opinię o ile JEMU to pasuje i chce nad czymś jeszcze popracować. To samo zresztą tyczy innych projektów.
A dorysowanie sobie okienka daty - pany toż to tylko kwestia chcenia lub poproszenia dziecka...

Cyfry wg mnie super!

:
Damian napisał/a:
Z mniejszą lunetą
Obrazek
Obrazek

reszta jutro :)


+100000000

Silicon
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.