Spamerka o żabowatych 2014/2015 vol. 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
...przez weekend zrobiłem sobie eksternistyczny przyspieszony kurs 3D w postaci internetu i powstał pierwszy w życiu render. Miejcie na uwadze, że to pierwsze 3D jakie wykonałem (nie licząc próby zrobienia koperty do Żubra). Miejcie wyrozumiałość. Na razie tarcza, bo jakoś jeszcze nie ogarniam za wiele.



:
Ja tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że to trzeba dawać do produkcji.
Ładnie jak na pierwsze 3D pifko

:
Nie ma co deliberować, projekt jest strzałem w dziesiątkę.
Trochę mnie tylko rażą dziewiątka i szóstka. Według mnie lepiej by wyglądały klasyczne cyfry, z zaokrąglonymi ogonkami.
Czy de opanowane wzorowo pifko

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2014-12-22, 01:11, w całości zmieniany 1 raz
:
johnny_b2 napisał/a:
widzę też inne zegarki, które mają daty i są w podobnym tonie zrobione. Były tu też pokazywane. Więc parafrazując Michała: Nie rozumiem niektórych z Was. Jeśli tylko ja chciałbym zobaczyć z datą, to sorry, ale może jest więcej osób, które to chciałyby zobaczyć. I nie piszę, żę chce mieć, ale wydaje mi się, że możnaby zobaczyć, jak to będzie wyglądać.


Ja Cie popieram, bo też chciałbym zobaczyć prodżekt z datą.....ale widzę, że jest jakiś zajebiaszczy lobbing na zegarek bez daty....A najlepsze jest to , że najpopularniejszym argumentem przeciw jest cyt: "pasuje jak pięść do oka"....A nawet nie był pokazany z datą a wszyscy wiedzą że nie pasuje.... facepalm facepalm

Ostatnio zmieniony przez LU04KAS 2014-12-22, 01:06, w całości zmieniany 1 raz
Gazomierz na forumowca
:
Strzała napisał/a:
Ja tylko się utwierdziłem w przekonaniu, że to trzeba dawać do produkcji.
Ładnie jak na pierwsze 3D pifko


Zgadzam się z każdym słowem Kumotra pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ja tam nie jestem specjalnie orędownikiem daty w Żabolu, generalnie datę lubię, choć tu akurat niekoniecznie sobie wyobrażam, ale być może dlatego, że nie widziałem ;)
LU04KAS napisał/a:
najpopularniejszym argumentem przeciw jest cyt: "pasuje jak pięść do oka"....A nawet nie był pokazany z datą a wszyscy wiedzą że nie pasuje....

Ototo, a im który ładniejsze zdjęcia robi, tym poczucie ładu i estetyki mu rośnie :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
[ Dodano: 2014-12-22, 08:04 ]
LU04KAS napisał/a:
johnny_b2 napisał/a:
widzę też inne zegarki, które mają daty i są w podobnym tonie zrobione. Były tu też pokazywane. Więc parafrazując Michała: Nie rozumiem niektórych z Was. Jeśli tylko ja chciałbym zobaczyć z datą, to sorry, ale może jest więcej osób, które to chciałyby zobaczyć. I nie piszę, żę chce mieć, ale wydaje mi się, że możnaby zobaczyć, jak to będzie wyglądać.


Ja Cie popieram, bo też chciałbym zobaczyć prodżekt z datą.....ale widzę, że jest jakiś zajebiaszczy lobbing na zegarek bez daty....A najlepsze jest to , że najpopularniejszym argumentem przeciw jest cyt: "pasuje jak pięść do oka"....A nawet nie był pokazany z datą a wszyscy wiedzą że nie pasuje.... facepalm facepalm


Ja również .. tak się zastanawiam czy zrobienie tarcz z datą i bez to już komplikacja nie do przejścia a każdy mógłby wybrać co mu bardziej pasuje ----- pifko

Ostatnio zmieniony przez turbiss 2014-12-22, 08:10, w całości zmieniany 1 raz
:
LU04KAS napisał/a:
widzę, że jest jakiś zajebiaszczy lobbing na zegarek bez daty


Nie ma żadnego lobbingu, po prostu robimy zegarek bez daty tym razem. :popcorn:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Panowie turbiss, LU04KAS, johnny_b2, i inni "datowcy" - zróbcie wizualizację z datą. Przecież nikt Wam nie zabrania.
A jak sami nie umiecie - przekonajcie kogoś, kto umie.

:
Hegemon I Sprawiedliwy cool



:D

[ Dodano: 2014-12-22, 08:23 ]
A tak serio, to w którym niby miejscu ta data by miała być?
i w jakim kolorze? facepalm

No nie pasuje i już hmmm

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2014-12-22, 08:25, w całości zmieniany 2 razy
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Nie do końca kumam opór niektórych przed zrobieniem np. dwóch wersji z data i bez jeśli znaleźli by się chętni do wersji z data ? :głową w mur:

:
Maxio, pifko

:
ale co Wy tacy agresywni jesteście? Rozumiem, że już zdecydowano o tym, że będzie bez daty?
NIe jestem za tym, aby był. Chcę po prostu zobaczyć, jakby z nią wyglądał. To taki problem? Czy w ogóle zdecydowaliście już o tym, jaki będzie ostatecznie projekt, bo chyba jeszcze nie?
I tak: w projektcie kolegi Damiana uważam, że data by pasowała. W projekcie kolegi Maxia raczej nie, bo nie ma miejsca. Ale chciałbym to zobaczyć.

W poprzednim wątku na str. 76 kolega Beceen pokazywał Helsony z datą i pasowało.

Jeśli mi Krzysiek albo Sylwek powiedzą, że będzie bez daty, bo tak większość zadecydowała i inaczej też się nie da, to przyjmuje to na klatę.

Narazie to gadacie o tym że nie bo nie, bo tak jest super facepalm

Ostatnio zmieniony przez johnny_b2 2014-12-22, 08:46, w całości zmieniany 3 razy
:
hmmm tylko że wykonanie 115 -120 tarcz to określony koszt, a wykonanie iluś tarczy z datownikiem w ramach nich to koszt razy x o ile fabryka się w ogóle podejmie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.