Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Czarny charakter ;)
Gratuluję, to przyjemność robić z Kolegą zakupy :-) U mnie tak:



Buran, za tego serdeczne podziękowania, stan miód:




Ten wymaga przeczyszczenia tarczy, farba złuszczyła się przy szkiełku i się wala tu i tam:

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Niezamaco,cała przyjemność po mojej stronie.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
dzisiejszy połów
Obrazek
Obrazek


Dobre okazy, nawet szkiełka wyglądają na oryginalne. Dzięki grubym powłokom chromu te zegareczki nosi się prawie jak stalówki.

Zegarki * Rower * Radio
:
A u mnie posucha po dzisiejszym bazarku...także gratki Panowie za ustrzelone okazy :)

:
Buran-piękne wojaki !
cool

:
Buran świetny połów. Pabieda genialna.
crayzee - gratulacje, takiego Poljota też bym chciał i Rakietę :)
Coś bym może wrzucił, ale nie umiem dodawać zdjęć :)

Ostatnio zmieniony przez Slavny Hans 2014-12-15, 00:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetne nabytki Panowie. Gratuluję. Zwłaszcza Rakiety :)

Pozdrawiam Roman
:
dzięki koledze crayzee stałem stałem się posiadaczem długo wyglądanego wostoka (dzięki Bartek!)

i jeszcze kilka pobiedek,niestety każda z felerkiem



Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Boctoka szczerze zazdraszczam (dlaczego crayzee nie jest moim przyjacielem ??????) natomiast te brzydkie pobiedki to ja wezmę - psują Ci kolekcję. Graty !

:
buran napisał/a:
dzięki koledze crayzee stałem stałem się posiadaczem długo wyglądanego wostoka (dzięki Bartek!)

Super precyzyjny, jeszcze nie widziałem takiej tarczy. Mój niby podobny, ale jednak nie taki sam. Gratulacje.
U mnie takie:





Ostatnio zmieniony przez Slavny Hans 2014-12-21, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Pobiedki piękne,zwłaszcza środkowa.Gratulacje!
ps
Tą z centralną miałem ale sprzedałem,do dzisiaj żałuję :głową w mur:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:

Tą z centralną miałem ale sprzedałem,do dzisiaj żałuję :głową w mur:


Tę na "kominku", znaczy? Nie były jakoś szczególnie rzadkie.

Gbu.

:
na sreberku.teraz nie widuje się ich za często.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Dalsza część nowych nabytków





:
Kolejna Sekonda 31j... Rzadka rzecz, jeszcze kilka lat temu uznawana za błąd w katalogu :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.