Pokaż swoje SUMO
Odpowiedz do tematu

:
Może on obcokrajowiec? Polska język, trudna język.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
W niektórych rejonach używają takiej formy, spotkałem się już z tym ;)

:
Strzała napisał/a:
W niektórych rejonach używają takiej formy, spotkałem się już z tym ;)

znaczy tumany ;) :D :D :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Tomek napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Powiedz to dla Doriana

Raczej "Powiedz to Dorianowi" :złośliwiec: ;)

patrz Cziken ale tuman z tego kornela :złośliwiec:
:D


Lepiej wstaw zdjęcie cwaniaku :))

Może troszkę inaczej się mówi na wschodzie Polski ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Lepiej wstaw zdjęcie cwaniaku :))

:D :D

:
kornel91 napisał/a:
Lepiej wstaw zdjęcie cwaniaku :))

Może troszkę inaczej się mówi na wschodzie Polski ;)

1. żeby mnie molestowali korupcyjnymi propozycjami nono
2.fakt, jesteście inni :P a drewniany łyżki do zupy jeszcze używacie? :złośliwiec:
;) pifko

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-12-20, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja to w domu nawet widelców nie mam i talerzy. Wszystko tylko taką łyżką jem i w drewnianej misce.





:złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
a mogę do Ciebie przyjechać na wywczas? :) pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rafal, to nie są tanie wczasy.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Rafal, to nie są tanie wczasy.

Hrabiów stać nie na takie rzeczy :złośliwiec:

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
a mogę do Ciebie przyjechać na wywczas? :) pifko


Rafał zapraszam :) pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
trza nieść kaganek czy jakoś tam było :foch:
a swoją drogą to byłem w tamtych rejonach z 10 lat temu hmmm i chyba zawsze będę pamiętał pewne rzeczy :)



kobit się nie zapomina cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler, aż tak Cie upokorzyly?? :p

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2014-12-21, 00:05, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
nie, no od tego momentu kocham tylko swoją obecną żonę :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Artur myślę, że dużo alkoholu wypił bo tutaj jest taka świecka tradycja :))
Teraz już może mniej ale jak kiedyś była wódka z Białorusi dużo tańsza i firmy zjeżdżały na wykonanie napraw torów to nie trzeźwieli ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.