poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Elix napisał/a:
Tomek ma. Na bank.


Tomek sprzedał 9300. Daito wrzuciłem porównawcze z gdf-100 w innym ttemacie.

Zdjęcie z neta. Tomek pisał, że 9300 lepiej leży:


Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-11-24, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Kufa, ale ja mam sklere ...
Pisał, że chce nabyć :facepalm:

Tak czy inaczej, niedługo będzie miał :))


Póki co Dorian, z netu takie coś :


Ostatnio zmieniony przez Elix 2014-11-24, 23:09, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix napisał/a:
Tomek ma. Na bank.


Zobaczymy - wysłałem stosowne podanie na PV :)

Edit: kornel91, Elix, dzięki pifko - moja leniwość nie wpadła na to żeby wujka google zapytać :))

Edit 2: 9300 zdecydowanie lepiej się prezentuje moim zdaniem...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2014-11-24, 23:11, w całości zmieniany 3 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, ja mam GW 9300. Miałem również przez chwilę, tranzytem Rangemana kornela91.
Te zegarki dzieli przepaść. Jakość, design, charakter - to wszystko znajdziesz w gw-9400. Mudman wydaje się przy nim zabawką.

Tomek jednak twierdzi, że jeśli chodzi o wygodę użytkowania, to Mudman jest zdecydowanie wygodniejszy.
Trudno mi to porównać, bo po jednej przymiarce ciężko wnioskować o komforcie użytkowania.
Ja jednak bez chwili wahania, wybrałbym Rangemana. Nawet kosztem dyskomfortu na nadgarstku.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Ja mam G 9300 i tak mi właśnie po głowie chodzi żeby zmienić na 9400 ale się nieco waham bo w sumie jestem zadowolony z tego co mam hmmm


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jaki kuwa dyskomfort :facepalm: :głową w mur:
Czytajo po lebkach, albo po lekturze i tak sie rodzi plotka :złośliwiec: i miejska kuwa legenda :P
Mialem Range, a nawet dwa ;) Mudmana ciagle jeszcze jednego z dwoch posiadam. Nawet na mojej watlej lapie 9400 mi nie przeszkadzal i nie bylo mowy o jakimkolwiek dyskomforcie czy niewygodzie. Po prostu Mudman lezy jeszcze lepiej, wygodniej sie nosi, jak przyklejony. A Range czuc na nadgarstku, ale nie przeszkadza, szczegolnie latem cool

[ Dodano: 2014-11-25, 02:19 ]
A, i jesli o wygodzie uzytkowania, to nieb, a ziemia. Mud ma wujowe przyciski, modul jest leniwy, kompas bezwladny, abstrahujac juz od funkcj i potrojnego czxujnika w range, to szybkosc dzialania modulu w 9300 jest takase. Ulozenie wyswietlacza tez w mudzie sie nie podoba, wole ten w range.
Koperta Mudnana faktycznie lepiej klei sie do mniejszych nadgarstkow, na srednie i wielkie to juz w ogole mud nie ma startu do 9400. IMO ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, hmmm miałeś dwa 9400 i dwa 9300. Sprzedałeś dwa 9400 i jeden 9300. Piszesz, że 9300 jest gorszy. Zostawiłeś sobie gorszy :?: ;) Tak się zastanawiam.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To skomplikowane :P
I Mudman nie jest gorszy, znaczy podtrzymuję zdanie że Rangeman jest lepszy, więc logicznie wynika że 9300 gorszy ;) ale to jeszcze bardziej skomplikowane

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
I potwierdzam: jeśli chodzi o komfort noszenia - Mud wygrywa. Ale jeśli chodzi o komfort użytkowania: Range górą ..
Elix napisał/a:
Tomek ma. Na bank.

Sprzedany po zakupie Rangemana, miałem brać GW-9300 z Japonii, ale się wohom czy warto dokładać ponad $100 do waveceptora hmmm Może wrócę do G-9300 ? hmmm

:
goTomek napisał/a:
...
I Mudman nie jest gorszy, znaczy podtrzymuję zdanie że Rangeman jest lepszy, więc logicznie wynika że 9300 gorszy ;)
...

W sumie to logiczne. ;) :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zaprawdę powiadam Wam....

Miszczostwo świata na łapie zajmuje: GW-A1000, następnie G-9300, potem GW-9400. Ostatnie miejsce z dużych, które nosiłem, to GX-56.

Z mniejszych moje doświadczenia to GW-7900 i Gulf 9110 - oba bardzo wygodne.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja mam tych dwóch pacjentów.



GDF jest lżejszy ale ma większe przetłoczenia na pasku i leży dobrze ale lekko odstaje, Roman leży lepiej tylko tak jak mi się udało zapiąć to tak na styk kolejna dziurka już jest za luźno. W połowie byłby ideał :) Póki co po nocy użytkowania trochę mi się przycisk od włączania funkcji sensora się wrzyna w nadgarstek ale przeżyję ;) IMO funkcjonalnością wygrywa ze wszystkimi digitami G. Mi się tylko kolor podświetlenia nie podoba mógłby zostać taki jak w GW-9200 i G-9300.
Daito, masz duży nadgarstek myślę, że byłbyś zadowolony.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Prawda, podświetlenie jest w kolorze, ekhm, tęczowym ;)

:




rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
O idealnie, będzie sobie można porównać pozytyw i negatyw 7900 :lol:




Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.