Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

:
Często mi takie krzaczki wyskakują:

Kod:
Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT word_id FROM phpbb_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 324504

Line : 323
File : functions_search.php

:
Czasem tak bywa , trzeb wyjść do strony głównej i zobaczyć czy post został zamieszczony lub jak to się zdarza przy wejściu na jakiś temat , odczekać chwile i odświeżyć próbując wejść z powrotem do tego tematu lub pod forum .

:
Mam podobnie ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Znowu debug przy dodaniu posta, po czym nie wdac go na głownej, chociaz w temacie jest hmmm :/

:
w koszu w okazjach vintage potroił mi się post :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
w koszu w okazjach vintage potroił mi się post :(

Bo w koszach nie się grzebie. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ratler wykasowałem ci tą poranną czkawkę :)

:
Kiedy loguję się na forum w nocy ciężko jest dodać posta - do tego się już przyzwyczaiłem, ale ostatnio przez dwa razy po zalogowaniu około godziny 3.00 duża część tematów nieprzeczytanych nie była oznaczona jako nieprzeczytane, to już jest mocno denerwujące :wkurzony:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Podczas dodawania posta:

"Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT word_id FROM phpbb_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 328859

Line : 323
File : functions_search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/"

John Smith
:
Mam od kilku dni to samo.

Jak piszę nowego posta to jest do przeczytania ale nie widać go na stronie głównej, że jest coś nowego.
Nawet nie widać nowego posta w temacie tylko jest już widoczny jako przeczytany.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Cytat:
Nawet nie widać nowego posta w temacie tylko jest już widoczny jako przeczytany.


Jak sam napisałeś posta, to chyba normalne, że Ci się on nie pokazuje jako nieprzeczytany.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
Cytat:
Nawet nie widać nowego posta w temacie tylko jest już widoczny jako przeczytany.


Jak sam napisałeś posta, to chyba normalne, że Ci się on nie pokazuje jako nieprzeczytany.


Tak ale nie podbija tematu nawet a to źle.

[ Dodano: 2014-12-30, 08:56 ]
No i właśnie odpisując Tobie miałem to kolejny raz:

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT m.word_id FROM (phpbb_search_wordmatch m, phpbb_search_wordlist w) WHERE w.word_text IN ('ale', 'chyba', 'ci', 'jak', 'jako', 'jest', 'już', 'napisałeś', 'nawet', 'nie', 'nieprzeczytany.', 'normalne', 'nowego', 'podbija', 'pokazuje', 'posta', 'przeczytany.', 'sam', 'się', 'tak', 'temacie', 'tematu', 'to', 'tylko', 'widać', 'widoczny', 'źle.') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 329100

Line : 323
File : functions_search.php

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja dzisiaj napisałem dwa posty i oba poszły z błądem, 100% skuteczności :D
a jednego to nawet nie widać.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Miałem to samo :oops:

:
ALAMO napisał/a:
Miałem to samo :oops:

Napisz do Admina. Może pomoże. ;) :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.