Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ja najbardziej się cieszę z Kirowskich Made in Poland. Nie wstawiłem zdjęcia Wołny, bo ma strasznie zrytą tarczę, a w końcu nie kupiłem na allegro i teraz już nie ma :głową w mur:
Chociaż chodzi idealnie. Sława to moja druga lodówka, ta wcześniejsza ma niestety zniszczone szkło.

Kto nie chce karmić swojej armii, będzie karmił obcą.
:
Pozazdrościć tylko pozostaje, piękny "spadek" :)

Pozdrawiam Roman
:
U mnie dziś tak:







zdjęcia z małpy, szlag mi trafił obiektyw w Canonie, cholera by go...

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Na bogato,gratulacje!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
crayzee, graty :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Crayzee - graty. Widzę że jednak coś tam wygrzebałeś ;) Tak byłem zafascynowany tym Ankerem że zostawiłem resztę. Swiet - super. Mam takiego ale w gorszym stanie.
Tez cos tam wygrzebałem. Z ciekawszych:

1. Czajka stadion w super stanie. Nie lubię bransoletek - ale tą zostawiłem w komplecie.



2. I jeszcze jedna Czajka. TYm razem damska


Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Kris, idź sobie.



Gratulacje, stan super.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Kris, za Czajkę, to specjalnie jutro pójdę poszukać jakiejś lepszej kałuży dla Ciebie :-)

Trochę się jeszcze pokręciliśmy, wybór faktycznie był przeciętny (z tego, co słyszałem, najlepsze transakcje zostały zawarte hurtem pod ladą :-)

Oddałem wczoraj zegarmistrzowi tego wielokoronkowca z lat 70-tych. Zobaczymy we wtorek, czy warto było wyskoczyć z 400 koron.

P.S. Pokazuj zdjęcia, wiesz czego :))

Ostatnio zmieniony przez crayzee 2014-11-23, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Ankera?

Jezeli chodzi o niego to musi iść do fachowca. To 100 % chronograf na 17 kamieniach. W srodku jest jakis szwajcarski werk.Zegarek chodzi, ma datownik, obrotowy bezel, chronograf ma funkcje start, stop, dolny przycisk kasuje - wszystko jak należy. Jeszcze takiego nie spotkałem.

Wkrótce zapodam zdjęcia.

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Piękne nabytki, Kris czajki super, zwłaszcza stadion :)
crayzee - jeżeli chodzi o Swieta to zawsze zastanawia mnie czy mechanizm ma oznaczenie Rakiety Czy PCzZ?
Zeby nie było smiecenia to Rakieta jeszcze nie pokazywana tutaj :P


Pozdrawiam Roman
:
Dzięki koledze Krisowi stałem się posiadaczem takiej fajnej Pobiedki (dzięki!!!)

Wpadł jeszcze Leningrad

I klasyczna piękność,czyli Moskwa

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
N rany Szymona, Leningrad, i to w jednym kawałku!

Gburskij.

:
Roman. Lubisz sie drażnić ze mną :( Tą Rakietą podnosisz mi cisnienie ;)
A tak serio - Wielkie graty za tą tarczę z kamienia :)

Buran - Pobiedka niech Ci służy :)

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
:
Kris napisał/a:

1. Czajka stadion w super stanie. Nie lubię bransoletek - ale tą zostawiłem w komplecie.
2. I jeszcze jedna Czajka. TYm razem damska

Super czajki,a bransoletka w stadionie podkreśla jego wyjątkowość pifko
roman7000 rakieta godna pozazdroszczenia. Ostatnio była podobna na aledrogo, ale jak sama nazwa wskazuje za drogo

:
Lao Tse napisał/a:
Kris napisał/a:

1. Czajka stadion w super stanie. Nie lubię bransoletek - ale tą zostawiłem w komplecie.
2. I jeszcze jedna Czajka. TYm razem damska

Super czajki,a bransoletka w stadionie podkreśla jego wyjątkowość pifko
roman7000 rakieta godna pozazdroszczenia. Ostatnio była podobna na aledrogo, ale jak sama nazwa wskazuje za drogo


Wszystko zależy od tego co znaczy drogo? Niestety ale rzadkie i wyjątkowe zegarki kosztują i to czasami dużo ;)

Pozdrawiam
Kris

Moja kolekcja!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.