ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
prezesso napisał/a:
Chwdp :))


Chałwa chcial napisac... Serio!

Szymon
[Usunięty]
:
CHWDP

Chomik Wpadł Do Pomidorówki ?
:D

:
PT = Pleno titulo, używane w sytuacjach, kiedy nie są znane właściwe dla osobnika tytuły, do dzisiaj częste w zwrocie "PT klienci" i podobnych. (Rzadko już stosowany skrót P.T. pisany wielką literą z kropką po każdej z liter rozwijamy jako łacińskie wyrażenie pleno titulo, tj. z poszanowaniem wszystkich tytułów: Zawiadamia się P.T. Klientów o przeniesieniu biura na pierwsze piętro. - Encyklopedia Wiem). Myślałem, że jest to powszechnie znane (sorry, ale nie zawsze piszę w skrótowcach kropki) i nie przypuszczałem, że wywoła aż taką dyskusję.
PS. Przyznaję się do używania skrótowców m.in. IMHO, EDC itp. bo bardzo wygodne.
PS 2. CHWDP to CHcę Wstąpić Do Policji, prawda?

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-10-30, 08:57, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
PS 2. CHWDP to CHcę Wstąpić Do Policji, prawda?


Niestety nie.

CHWDP = Chcemy Więcej Dobrych Policjantów

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Co Was opętało z tymi skrótami? :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Aż dla pewności zapytam, dekiel kręci się w lewo w Żuberku? Kto to tak zakręcał?? :wkurzony: ;)

:
rafau, w obie strony się kręci :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Nie no, bratu radzę na odległość bo klucza nie ma ani piłki. Może na taśmę zlezie ;)

:
rafau, albo suwmiarkę ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
suwmiarka nie wchodzi, bo dekiel sie chowa w te druga czesc koperty :głową w mur:
trza klucz miec, a ja nie mam :/

beceen | ***** ***
:
Ja otworzyłem suwmiarką i dało się. Po prostu co 1/4 obrotu przekładałem w następne zagłębienia.

Aha - ja naklejam na dekiel taśmę izolacyjną i dopiero walzę z suwmiarką, bo w razie jak się omsknie, to mniejsza szansa na zryranie dekla.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ja odkręciłem piłką w końcu, tylko musiałem ją dopompować i dociskając do dekla, nie pozwalałem jej się "rozleźć" za bardzo, żeby nie przylegała do tej części kopert w której chowa się dekiel.

:
odkrecilem wreszcie metoda kombinowana - tasma, suwmiarka i pilka.
Ale docisniete bylo mesko :facepalm:

ile razy trzeba nakrecac? bo krecilem kolo 20 obrotow i nadal nie czulem specjalnie oporu (krece kciukiem, wiec moze to nie sa pelne obroty).

beceen | ***** ***
:
nie wiem jaki model długopisu
pasuje idealnie, bez przejściówek
nakręca w 14 pełnych obrotów

:
Tylko, że koronką nie powinno sie kręcić pełnych obrotów przy nakręcaniu... chyba, c'nie :?: Ja (po staremu) - kroczek w przód, pół kroczku w tył :D :D

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-11-01, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.