powiadomienia o nowych postach
Odpowiedz do tematu

:
Najlepsze jest to, że dzisiaj o godzi 10:46 dostałem maila o nowym poście "dzisiaj na nadgarstku". To był jedyny mail z forum@chinawatches.pl, forum@chinawatches.pl od piątku.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Czyli to wina tych z O2 i WP ?

:
Rudolf napisał/a:
Czyli to wina tych z O2 i WP ?


Nie. poczta.fm też nie dostaje, interia.pl pewnie zatem też.

:
Na gmailu działa bez zarzutu. Od zawsze .. A pisane już było, że z pocztą na wp i o2 są problemy, które nie leżą po stronie forum.

:
Tomek napisał/a:
Na gmailu działa bez zarzutu. Od zawsze .. A pisane już było, że z pocztą na wp i o2 są problemy, które nie leżą po stronie forum.

hmmm Tylko czemu od czasu mojej rejestracji działało, a nagle w piątek przestało :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tomek napisał/a:
Na gmailu działa bez zarzutu. Od zawsze .. A pisane już było, że z pocztą na wp i o2 są problemy, które nie leżą po stronie forum.


Mam onet i działało cały czas a od kilku dni nic nie dostaje :) Więc to nie tylko wp i o2.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dorian06, kornel91, to pytanie do admina poczty .. Musieli coś pozmieniać. Od nas powiadomienia wychodzą, problem jest po stronie odbiorcy.

:
Tomek napisał/a:
Dorian06, kornel91, to pytanie do admina poczty .. Musieli coś pozmieniać. Od nas powiadomienia wychodzą, problem jest po stronie odbiorcy.


Tomek, a spod jakiego adresu wychodzą powiadomienia o PW?

:
forum(maupa)chinawatches.pl

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-10-29, 10:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Miśki jeżeli nie działa na różnych pocztach ,to znaczy że u Was coś nie tak plask

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2014-10-29, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Mnie działa od zawsze (Gmail) - a powiadomienia o nowych postach wyłączam już chyba z rok :głową w mur: Bo trzeba ręcznie jak się znudzi, każdy wątek, odznaczyć cypelek - ten główny w profilu nic nie daje ;) Także, jak ktoś sobie chce to włączyć, niech się dwa razy zastanowi :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, ale informacja o nowym PW jest dobra i ja tylko to miałem zaznaczone ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
To to ja też mam, ale kiedyś pomyślałem sobie, że fajnie będzie dostawać info o nowym poście w odwiedzanych wątkach :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Właśnie dostałem powiadomienie o nowym poście. :))
hmmm Naprawiliście to, czy wypadek przy pracy :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.