Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Nazbierało się... Odebrałem od majstra wszystkie zaległości i chyba zaraz pójdę do "Nie OK", bo zapłacona suma była rekordowa... :głową w mur:

Na osłodę wrzucam fotki :twisted:



















Ostatnio zmieniony przez crayzee 2014-10-25, 15:32, w całości zmieniany 1 raz
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Zegarki świetne,zwłaszcza Poljot 17j.Gratulacje!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Crayzee świetne zakupy! Szczególnie zazdroszczę Ci tego 30 kamieniowego poljota, bo takiego nie mam :cry: Z tym serwisem to znam Twój ból, przy większej ilości zegarków to są znaczące koszty, dlatego ostatnio bardzo rzadko zdarza mi się coś z rusków kupić :roll:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2014-10-25, 23:19, w całości zmieniany 2 razy
:
Hutrownik... pifko

Antisocial and faceless...
:
No masz ale nakupował :shock:

:
Poljot 30 kamieni w takim stanie to super srawa :)
Piękne nabytki ;)

Pozdrawiam Roman
:
Piękny ciąg zegarków :)

Żałuję, że ja mocno podupadłem w tej profesji... :( Ale kurde zegarmistrz nie chce mi zegarków robić bo wiecznie nie ma czasu. Może macie namiar na kogoś niedrogiego, kto przyjąłby zegarki przesłane pocztą, albo może ktoś pomógłby mi i w moim imieniu dostarczył swojemu majstrowi kilka sztuk do roboty?

:
Na allegro ogłasza się omega_bb,spokojnie możesz wysyłać.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Dokładnie - konkretnie to nasz majster jest. Zadzwoń, powołaj się na forum CW (przez pewien moment chłopaki się nawet u nas reklamowali), możesz powołać się także na mnie. Bez problemu przyjmą zlecenie przesłane pocztą.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Fajny?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No ba!

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
A ten?Może być?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Cytat:
A ten?Może być?

Nie może - za tanio kupiłeś :głową w mur: :wkurzony:

po skończonej partii i królowie,
i zwykłe pionki składane są do tego samego pudełka
:
Wostok budzik - nówka sztuka (data produkcji styczeń 2013) mechanizm wykonany bardzo porządnie z metalowych części. W sypialni musi coś tykać :))


screenshot windows 7


forum image hosting

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Wot, kakaja zwiezdoczka :)

Gbou.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.