ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
Nie wnikam, jak dbam tak mam :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, ja też dbam :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
nick555 napisał/a:

gdzie nie wejdę tam zawiść i nie bo nie :P


Ale to taka nasza narodowa cecha, polak-cebulak-zazdrośnik i hejter wszelaki facepalm

:
Przemek, myślę że w tym gronie w jakim byliśmy to polewka byłaby z każdego nowego zegarka z jakimkolwiek felerem. Piwo, luźne rozmowy, fajna atmosfera i już. Nie ma potrzeby dodawać tu żadnej ideologii i poszukiwać dyżurnych hejterów. Z drugiej strony każdy ma prawo do własnego zdania i go wyrażania. pifko

Antisocial and faceless...
:
To dla odmiany powiem wam że u nas na spotkaniu stołecznym Żubr zrobił bardzo dobre wrażenie na oglądających , szkoda że był tylko jeden bo zainteresowania starczyło by i na pięć Żubrów i w podgrupach byłoby więcej czasu na oglądanie .

:
nick555 napisał/a:
A ja mam wrażenie że jednak nie :P ....
Chyba mam dość for zegarkowych na chwilę, gdzie nie wejdę tam zawiść i nie bo nie :P


Weź przestań. Za 1 kPLN to już luna nie powinna odpadać.

W moim codziennym styranym Timex'ie za 70 PLN nic nie odpada , wiec chyba da się to zrobić dobrze za niewielki budżet.


IMHO dopiero się zacznie :) jak w Poliotach chrono z lat 90-tych. Brat miał takie służbowe i było to samo. Co chwila coś odpadało.

Właśnie dla tego nie zapisałem się na żubra ani nie kupiłem z długo wiszących ofert sprzedaży udziału.....


ps. Nie mam nic do Gerlacha. Sam robię różne nietypowe rzeczy i wiem, jak to jest z dostawcami. Książkę w dwudziestu czterech tomach bym napisał ....

Ktoś nie odtłuścił tarczy, ale wina i tak będzie ciążyć na Gerlachu.........czyli na ostatnim ogniwie dostaw.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Nie ma co bić piany ALAMO przeca mówił, że około 10% zegarków będzie miało "coś nie tak" wynika to po prostu z warunków jakie panują w sortowniach. (tam rzucanie paczkami jak bumerangiem to norma)

Ja się nie zdziwię jak komuś przyjdzie z "odpadnietymi" wskazówkami, to są rzeczy na które Gerlach nie ma wpływu.

:
Eustachy napisał/a:

...
Weź przestań. Za 1 kPLN to już luna nie powinna odpadać.

W moim codziennym styranym Timex'ie za 70 PLN nic nie odpada , wiec chyba da się to zrobić dobrze za niewielki budżet.
...


A w zegarku za 600 może?

I Ty naprawdę porównujesz masówkę wyprodukowana w setkach tysięcy nawet za 70 złotych do limitki stu sztuk robionej na zamówienie?
BTW, może to timex z którego po prostu nie ma co odpaść? :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dokładnie nick, hehe. To samo mi się cisnęło, najpierw musi być CO odpaść.

:
Tak taki Timex pewnie ma limitacje (najmniejszą) 2mln sztuk a ile tarcz i wskazówek musi powstać by wypuścić te 2mln bezbłędnych sztuk ? :D :D

:
aureatez napisał/a:
Nie ma co bić piany ALAMO przeca mówił, że około 10% zegarków będzie miało "coś nie tak" wynika to po prostu z warunków jakie panują w sortowniach. (tam rzucanie paczkami jak bumerangiem to norma)

Ja się nie zdziwię jak komuś przyjdzie z "odpadnietymi" wskazówkami, to są rzeczy na które Gerlach nie ma wpływu.

+1
IMO nawet w najlepszej rodzinie czarna owca się zdarza. Nie ma co roztrząsać, stało się, producent zareagował błyskawicznie tak jak powinien i szlus.
A zegarek jaki jest, każdy widzi, jednym się podoba, innym nie.
pifko

Antisocial and faceless...
Maras68
[Usunięty]
:
mw75 napisał/a:
I dobrze. Bo większość sikała w knajpie ze śmiechu ale żubrzy właściciel śmiał się jakoś tak bez przekonania. ;-)


:złośliwiec: :D

:
Eustachy napisał/a:
...Właśnie dla tego nie zapisałem się na żubra...

hmmm dlatego, dlatego, dlatego ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
kornel91 napisał/a:
nick555, tu masz rację. I Sylwek dobrze to opisał na pasjonatach :)

Tylko uważam, że zegarek nowy nie powinien dotrzeć do użytkownika porysowany:

Obrazek

I mówię to o wszystkich. Bo do GG nic nie mam.
DB też odesłałem bo miał paprochy wewnątrz i w nowym zegarku nie powinno być takich rzeczy.
A makro to i w Rolexie pokaże jakieś niedopracowanie.


No właśnie, i co wymienili ci to DB? Czy to znaczy, że zła firma, czy że raczej się przytrafiło?...
A z żubrem jak? Przecież wymienią, czyli tak samo dokładnie.

Co do porysowania - masz rację, nie powinno to wyjść. Ale trzeba mieć wzgląd na to, że Starszy Pan działał pod presją. Nie chcę go bronić ale to samo co było przyczyną przepuszczenia takiego babola (czyli jednoosobowa montownia, która jest zmęczona) zapewni bezproblemową wymianę (bo jest jednoosobowa i kontakt jest z imienia i nazwiska, personalny).
Teraz przypomnij sobie jak wyglądała wymiana doxy Waldka. :facepalm:

Nic niezwykłego imo.
A najlepiej wszystko opisał Przemek. pifko

Skate or die!
:
prezesso, masz rację nie ma co bić piany bo nie o to chodzi.
Mi bardziej o przestrogę dla chłopaków bo po co ktoś ma wypisywać o jakimś braku kontroli.

A co do DB to paprocha nie mam ale pod mocne światło widać, że zegarek ma na tarczy cieniutką ryskę. Zwróciłem na to uwagę dla Marcina. Jakby to było normalnie widać to bym zwrócił zegarek. No i dodam, że majster chyba zegarek odkręcał suwmiarką bo są ślady i ryski na deklu.
No ale życie bo po wymianie koronki w Oriencie Air Diverze Poljot serwis też pozostawił ślady.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.