G. Gerlach CWS Sokół 1000
Odpowiedz do tematu

:
Nie odzywałem się, jako niezainteresowany (będę szczęśliwym właścicielem "Żubra w budyniu"), ale:
- nie podobają mi się "sektory" na subtarczy,
- nie podoba mi się czerwień tych sektorów i strzałki sekundowej,
- nie podoba mi się kolor tarczy, zdecydowanie nievintage'owy.
I co z tego? Taka jest wizja twórcy, czyli Damiana oraz decyzja o jej akceptacji "kogoś" z GG. Ja mogę nie kupować i, jak wspomniałem wyżej, nie kupię. Zastanowiłbym się, gdyby tarcza była czarna, indeksy vintage'owo beżowe, czerwień wskazówki wiśniowa. Oczywiście, bez sraczkowych, czerwonych czy wiśniowych sektorów. Ale to byłby zupełnie inny projekt, którego chyba nikt poza mną by nie chciał, więc go nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-10-14, 20:55, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Maras68
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
Toż to wygląda jak klubowiec Stawowo - Jeziornego Koła Pływacjiego "Bulbulbul"


dowalił z grubej rury :D

:
Sie tam znajom plask
Akurat kolor tarczy przezajefajny i to on mnie głównie kusi na ten zegarek. Czerwony z nim współgra, subtarczki też są w porządku. Może faktycznie ciąży na lewą stronę z powodu pustej tarczy po prawej stronie, ale to jest do przeżycia. Chyba nie ma sensu na siłę czegoś tam pakować, tylko po to, żeby było cokolwiek. Wyszło takie połączenie vintage ze współczesnymi trendami, co jest modne ostatnio wśród firm zegarkowych. Na moją osobistą WL trafił, oby kiedyś w wiaderku się znalazł ;)

A jako ktoś chce czarny z wiśnią to niech sobie kupi dwa piwa Fortuny i zmiesza :złośliwiec:
A może tarcza w kolorze melatowym? A jaki to, gdy ktoś spyta? A taki między ciemnym melatowym a jasnym melatowym, a wskazówki jasnopstrokate :D

Ostatnio zmieniony przez gryson 2014-10-15, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
:
pifko i tyle w temacie.

:
Zinajda napisał/a:
Nie odzywałem się, jako niezainteresowany (będę szczęśliwym właścicielem "Żubra w budyniu"), ale:
- nie podobają mi się "sektory" na subtarczy,
- nie podoba mi się czerwień tych sektorów i strzałki sekundowej,
- nie podoba mi się kolor tarczy, zdecydowanie nievintage'owy.
I co z tego? Taka jest wizja twórcy, czyli Damiana oraz decyzja o jej akceptacji "kogoś" z GG. Ja mogę nie kupować i, jak wspomniałem wyżej, nie kupię. Zastanowiłbym się, gdyby tarcza była czarna, indeksy vintage'owo beżowe, czerwień wskazówki wiśniowa. Oczywiście, bez sraczkowych, czerwonych czy wiśniowych sektorów. Ale to byłby zupełnie inny projekt, którego chyba nikt poza mną by nie chciał, więc go nie będzie.


Gryson, może byś tak najpierw przeczytał ze zrozumieniem, co napisałem. A może Ty już dzisiaj za dużo przeczytałeś, bo bredzisz coś o mieszaniu piwa i kolorze melatowym.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-10-16, 10:59, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:

i kolorze melatowym.

Też mnie ten kolor zastanawia :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Powstaje z melataniny. cool

:
Przyjaciele, gdzieś już wspominałem że ja z chęcią zrobię klimatyczne vintagowe chrono, tylko całość musi do siebie pasować. W żubrowej kopercie nijak tego nie widzę, były próby ale wyglądało to słabo, a projektu z którego nie jestem zadowolony nie prześlę Gerlachom.

:)
pifko

_
work in progress
:
Ja cały czas po cichu liczę, że projekt chrono które kiedyś było pokazywane dojdzie do skutku pifko

IMO jest idealny.


:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Boski !!! kupuje w ciemno :))

Ostatnio zmieniony przez wrosolowski 2014-10-16, 20:48, w całości zmieniany 1 raz
:
^

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
aureatez, +1 na tym renderze urywa, a na żywo mogłoby być jeszcze lepiej :popcorn:

:
"Strzała" cool

Gboo

:
ta koperta jest swietna - niekoniecznie do chrono tylko.

beceen | ***** ***
:
już to pisałem ale się powtórzę: trzeba przyznać, że się Maxio postarał! boski jest...

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.