POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
buran napisał/a:

Bo to Wostok tylko tarcza z Wołny.


Dla mnie Wołna z mechanizmem wostoka ;)
Starą tarczę zmieniłem na tę charkowską.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dzień wolny ... słoneczko :))
... to ja także staruszkimaluszki trochę przewietrzyłem ...






:
Wojtek fajne masz zegarki , sporo tych wiaderek posiadasz chyba ;) pifko

a ja dzisiaj odkurzyłem Amerykana:


:
Jacobi, Piękny ci on ... choć ja tak mam, że jakoś nie lubię tych ludwikowych wskazówek ... sam właściwie nie wiem dlaczego :oops:

A tego to zawsze, nawet w tym wątku, to powinieneś pokazywać także od tylca, czy środka ... hmmm bo już nie pamiętam czy masz tam przeszklony dekiel :?:

:
takie kiepskie zdjęcie znalazłem:


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Waldek zajeb..........i pifko

Spam
[Usunięty]
:
...z przykrością stwierdzam, że chyba muszę sobie zrobić dłuuuuższą przerwę od siedzenia na forum... to tak jakby wpuścić alkoholika do sklepu monopolowego żeby sobie etykiety pooglądał :/


...nosiłbym wszystkie pifko pifko pifko

:
Spam napisał/a:
...nosiłbym wszystkie pifko pifko pifko

chyba profanował :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ot, przypomniałem sobie o nim...
Taki Bauhaus:


:
:głową w mur: o kufa, zapomniałem że chcąc wycyganić od zajonca Poljota w cyrylicy trzeba by było być miłym dla niego facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
mashun, ładniusi nie tylko vintage ale po prostu bardzo mnie się podobający zegarek pifko

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
mashun, ładniusi nie tylko vintage ale po prostu bardzo mnie się podobający zegarek pifko

Fakt, urokliwy. I pomyśleć, że ma ok. 40 lat.

:
mashun, a motorek jaki ? Ciocia Ecia ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
:głową w mur: o kufa, zapomniałem że chcąc wycyganić od zajonca Poljota w cyrylicy trzeba by było być miłym dla niego facepalm


...nie rozumiem po co Ci poljot hmmm ja przynajmniej noszę... co prawda nie na co dzień ale mając 4 trudno nosić wszystkie na raz... Ty byś tylko kisił... poza tym i tak na dzień dobry spi***ił byś moduł chrono :złośliwiec:

:
nic bym nie spierd@&@^@% :twisted: mam dwa łacinniki i jakoś oba działają :foch:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.