DEEP BLUE Watches
Odpowiedz do tematu

:
Dzięki za dobre słowo :)

Strona sklepu ponownie działa, jeszcze w starej wersji, aktualnie testujemy i wdrażamy nową wersję, która wkrótce będzie dostępna.

:
MarcinDB, chyba wezmę jeszcze jedną Pro Aque w tej cenie co na stronie żal nie brać ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
MarcinDB, chyba wezmę jeszcze jedną Pro Aque w tej cenie co na stronie żal nie brać ;)


A ja się wachom :))

Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas.
:
WAFEL1979 napisał/a:
kornel91 napisał/a:
MarcinDB, chyba wezmę jeszcze jedną Pro Aque w tej cenie co na stronie żal nie brać ;)


A ja się wachom :))

Nie ma się co wachać.
W sumie do mnie możesz też wysłać. Niebieskiego.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wyprostowane :))

:
Koledzy a czy w Warszawie jest możliwość obejrzenia na żywca watchy DB. Mam ochotę nabyć ale muszę przymierzyć :roll:

Ostatnio zmieniony przez dacula 2014-09-01, 09:49, w całości zmieniany 1 raz
:
dacula napisał/a:
Koledzy a czy w Warszawie jest możliwość obejrzenia na żywca watchy DB. Mam ochotę nabyć ale muszę przymierzyć :roll:



To wbij się na jakiś spot do kwadratu - koledzy dość często organizują...Ewentualnie z jakimś użytkownikiem na priva się umów ;)

World Wide Watches
:
Miłego weekendu !!! Mam nadzieję, że są tacy, którzy nurkują ;)


:
O kuźwa :shock:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik napisał/a:
O kuźwa :shock:

Młody to zdziwiony. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Remik napisał/a:
O kuźwa :shock:


Było ;) :D

:arrow: http://www.czwarty-wymiar...p=804892#804892

Niemalże kopia 1/1 Citka ;)

:
Powatarzamy ekspresową PROMOCJĘ :D

RABAT -xx% plus wysyłka gratis na dowolną pozycję z oferty DEEP BLUE. Tym razem oprócz rabatu dodatkowo do każdego zegarka otrzymacie nylonowy (zulu) lub silikonowy pasek (do wyboru)! :))

Uwaga - promocja obowiązuje tylko do jutra (8.10). Zamówienia proszę na PW lub w temacie.

Ostatnio zmieniony przez MarcinDB 2014-11-13, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Jestem zainteresowany :)
więc wysłałem PW

:
Ciech, do 08.10.14 nie do 08.11.14 :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:głową w mur: faktycznie :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.