Marina w brązowej kopercie
Odpowiedz do tematu

:
:shock: Goldboy któren wyczesał od Ciebie Armidę? Pokaż palcem

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Oby tylko spotkania z maczetą nie było :D

:
:głową w mur: :wkurzony:

edit :)) zapomniałem że mogę wywrzeć na cię karę wywalenia z załogi G :))

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-09-18, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rozumiem Twe emocje Cinol doskonale ;)
... bo Armida klawa jak cholera cool
Nosiłbym i dłuuuuuuuuuuuugo nie zdejmował

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2014-09-18, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Chyba najważniejsze, że nadal jest w "Załodze", co? ;)

:
sprytna obrona Strzała :) pifko w takim razie masz karę "wywalenia z Załogi G" w zawieszeniu ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, wywalimy Cię z grupy Flaterszajów :twisted: jak będziesz się tak z władzą obnosił .. A to dopiero będzie cios :twisted:




;) :))

:
jaką władzą??? porządek trzymam w grupie żeby się nie rozłaziła cool a nie tak jak miękusy co straszą pagonami za spamerkę na bazarku a później nie chcą go dawać, z czego byłyby same korzyści, poczynając od zbudowania autorytetu a kończąc na czasowym wyeliminowaniu pewnych myśliwych z bazarku żeby porządnym ludziom nie przeszkadzali kupować :złośliwiec:

:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
żeby porządnym ludziom nie przeszkadzali kupować

Tu nie ma takich, sami pijacy, zboki i złodzieje :twisted: ;) :))

Fora Ci się pomerdały :facepalm:

:
:foch: dobra ide kizi gdzie wyższa kultura jest :foch:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tylko uważaj, tam ostatnio gościa we fraku zawiesili :P

:
Kelnera? :shock: :D

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-09-19, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
bo nie zajechał bryką z kierowcą to co się dziwicie? ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No i bez seksiblondi był pewnie :złośliwiec:

A wokle to mu lumpenproletariacko z oczu patrzyło :twisted:

;) :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.