Błędy na forum
Odpowiedz do tematu

: Błędy na forum
Mam dziś jakiś problem z dodawaniem postów. Albo wyskakuje mi komunikat "Nie możesz wysłać dwóch takich samych wiadomości !", choć piszę post po raz pierwszy.
A innym razem (w zasadzie to miałem dwa razy ten komunikat przed komunikatem o tym, że nie mogę wysłać dwóch takich samych wiadomości) miałem jakiś długi komunikat o debugowaniu czy coś? Po angielsku więc nie zapamiętałem, ale to coś dłuższego było.

Tylko ja dziś tak mam, czy po prostu złośliwa natura sprzętu komputerowego daje o sobie znać dzisiaj i wszyscy mają takie problemy? :)

Wczoraj sam w domowym kompie walczyłem cały wieczór z nowym dyskiem ssd, więc może coś dziś z serwerem się dzieje dla odmiany. :)

Edyta:
Choć jest komunikat, że dodać wiadomości nie mogę, i nie widać, by się post dodał, to po kulki minutach się pojawia jednak. Jakieś opóźnienie na serwerze widać dziś.

Ostatnio zmieniony przez gryson 2014-05-08, 09:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak się czasem dzieje , błąd debugowania zdarza się czasem , są takie dni że częściej , a ten pierwszy błąd to przez lagowanie zalicza ci jakbyś chciał dwie wiadomości umieścić na raz .

:
Wiem wiem, właśnie skumałem jak mi jednak post dodało, ale z opóźnieniem.
Cóż począć, damy radę :)

:
404 Not Found

The request /profile.php?mode=editprofile was not found on this server.

Po wejściu na ustawienia swojego profilu, lub po wejściu na dowolny profil

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
marekgro napisał/a:
404 Not Found

The request /profile.php?mode=editprofile was not found on this server.

Po wejściu na ustawienia swojego profilu, lub po wejściu na dowolny profil


mam to samo :(

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Bardzo dziwna sprawa: z komputera nie mogę wejść na forum - ani z safari ani z chrome.
A z telefonu, w tej samej sieci, jak widzicie - piszę. hmmm
Pozostałe zakładki na przeglądarce na komputerze działają bez zarzutu.

Skate or die!
:
Zegarkow sie chcesz pozbywac to bana dostales :złośliwiec:
Na razie czesciowego, zebys mogl na bazarek powystawiac :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
i my z tego powodu płakać nie będziemy Prezesso :złośliwiec: i tak Twój wkład merytoryczny jest ostatnio prawie żaden, bo nie będziemy liczyć tych cierpień młodego Wertera "sprzedać czy nie sprzedać "
;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cierpienia były krótkie i trwały do wczoraj, bo i niektórzy pomogli radą (od czego jest forum), a nie tylko "merytorycznym" obśmiewaniem i grożeniem maczetą :P :foch:

Skate or die!
:
oj tam oj tam :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT word_id FROM phpbb_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 311625

Line : 323
File : functions_search.php


Jajo można z tym zneść... mam tak co drugą próbę napisania posta. :głową w mur:

:
Jak Ciebie nie bylo, to banglalo :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Jak Ciebie nie bylo, to banglalo :złośliwiec:


Kraina, kuwa, życzliwości.... :))

:
m.aciek napisał/a:
Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT word_id FROM phpbb_search_wordmatch GROUP BY word_id HAVING COUNT(word_id) > 311625

Line : 323
File : functions_search.php


Jajo można z tym zneść... mam tak co drugą próbę napisania posta. :głową w mur:

To jest naturalny hamulec przed merytorycznymi wypocinami. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.